20 Ocak 2014 #2246418

Bernardo Tabaklardaki Boyaların Atma Sebebini Kullanıcı Hatasıymış!

Bernardo yetkililerine yaklaşık iki ay önce daha üç aydır kullandığım yemek takımlarındaki renk atmaları nedeniyle başvurdum. Fakat hem Denizli Bernardo'da ki hemde genel merkezdeki yetkililer bizi suçlarcasına konuştular. Örnek olarak götürdüğümüz tabakları genel merkeze göndermeden fotoğrafları göndermişler ve bize söylenen çatal bıçak kullandığımız için tabakların kenarlarında atmalar.


Birincisi çiziklerin olduğu çukur tabakların yanlarını bıçakların çizmesi mümkün değil. İkincisi durum çizik değil bariz boya atımı, Denizli Bernardo'da ki başka bir görevli tabakların üretimi yok, haklı olmanız mümkün değil dedi. Tabaklar üretilmese de problemimizin çözülmesi gerekmiyor mu?

Hatice 629 Okunma

Cevaplar

  • Bernardo Temsilcisi21 Ocak 2014

    Merhaba, Müşterimizin ürünü incelenmiş ve kendisine konu ile ilgili hem mağazamız hem merkez yetkilimiz tarafından bilgi verilmiştir. Müşterimizin almış olduğu ürün yoğun desen (siyah) içeren bir modeldir. Üründe üretimsel bir hata bulunmamakla birlikete, üründe görülen çiziklerin zaman içerisinde kullanıma bağlı (çatal bıçak darbeleri, saklama koşulları, vb.) oluştuğu görülmüştür. Ürün 06.03.2010 tarihinde alınmıştır. Kullanıma bağlı oluşan deformasyonlarda işlem yapılması mümkün değildir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön