18 Eylül 2013 #2017244

Bernardo Servis Sorunu!

(2010) Kemik tozu ürünlerinin 7 yıl süresince ücretsiz yedek parça temini yapılacağı satış danışmanı tarafından açıklanması üzerine çeyiz alışverişimde Bernardo markasını tercih ettim. 2011 yılında taşınma esnasında daisy serisi yemek takımına ait servis tabağı kırıldı.Değişimini gerçekleştirdiler. Ancak Eylül 2013 te aynı serinin fincan tabağı kırıldı stoklarında bu ürün olmadığı için herhangi birşey yapamayacaklarını söylediler.(Aydın forum mağazası) Madem garanti süresi malzeme stoğu ile orantılı bunun bilgilendirmesi neden yapılmıyor.
Profesyonel olarak çalışan Bernardo firmansının bu sorunu çözüceğini düşünüyorum. Daisy serisi fincan tabağı temininin gerçekleştirilmesini istiyorum.

Yaprak 324 Okunma

Cevaplar

  • Bernardo Temsilcisi18 Eylül 2013

    Merhaba, Müşterimizin 2010 yılında almış olduğu günlük takım uzun süredir satışımızda bulunmayan bir model olup, yedek parça garantisi verilen bir seri değildir. Parça garantisi bulunmayan modellerde ürün stoğu olduğu sürece yardımcı olunabilmektedir. Müşterimizin almış olduğu modele ait stoklar uzun süre önce bittiği için parça temini konusunda yardımcı olunamamaktadır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön