19 Eylül 2013 #2019828

Bernardo Personelin Eksik Bilgilendirmesi Sonucu Mağduriyet!

Ankara Antares Bernardo firmasından aldığımız evlilik paketi kampanyasından yararlanabileceğimiz, beğenmediğimiz herhangi bir takımı değiştirebileceğimiz söylendi. Biz de farkını ödeyerek başka bir yemek takımı aldık. Kargo eve geldiğinde evlilik paketi içinde yer alan tencere takımının içindeki düdüklü tencere yoktu.


Biz yetkililerle irtibata geçtik. Bize yemek takımını değiştirdiğimiz için kampanya dışına çıktığımızı ve düdüklü tencereyi gönderemeyeceklerini söylediler. Yani mağazada bizimle ilgilenen personel belki oradan almaktan vazgeçeriz diye bize kampanya dışına çıktığımızı söylemedi. Mağdur edildik ve mağduriyetimiz kime ulaştıysak da giderilmedi.

Kübra 282 Okunma

Cevaplar

  • Kübra20 Eylül 2013

    şikayetimizde özellikle değindiğimiz nokta şudur ki; bize, bu durum zamanında yani alışverişimiz sırasında, belki o mağazadan alışveriş yapmaktan vazgeçeriz diye bahsedilmemiş,bizden saklanmıştır.Verilen cevabın aksine alışverişimiz sırasında kampanyadan yararlandığımız söylenmiştir.Firma tarafından kandırıldığımızı düşünmekteyiz

  • Bernardo Temsilcisi19 Eylül 2013

    Merhaba, Bu mağazaya özel olarak hazırlanan paket kampanyasının içerisinde bulunan modellerin haricinde bir model beğenmiş ve farklı bir kampanyadan yararlanmıştır. Satış işlemi işle ilgili bir eksiklik veya hata bulunmamakla birlikte, müşterimize dilerse paket kampanyasından yararlanmak (kampanyaya dahil olan ürünler içersinden) için değişim işlemi yapabileceği belirtilmiştir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön