21 Ekim 2016 #6743131

Bernardo Personeli Değişim Sözünde Durmadı!

27/04/2015 tarihinde kardeşime Brandium Bernardo mağazasından 2600 TL'değerinde çeyiz paketi satın aldık. Ürünü satın alırken mağaza yöneticisi içindeki takımla aynı modelde bir cezve takımı hediye ettiklerini söyledi. Ayrıca çeyiz paketini tamamlamak adına oradan herhangi bir tencere takımı daha seçilip pakete eklendi. Daha sonra isteğimiz parçaları değiştirebileceğimizi, arada fark olursada aradaki fark tutarında yeni ürünler alabileceğimizi söyledi.


Anladığımız kadarıyla söylenen her şey ürünlerini satana kadarmış. Bugün mağazaya gidince bunu çok net kavradım. Ürünleri hiçbir şekilde değiştiremeyeceklerini, buna kanunen hakkım olmadığı söylendi müşteri hizmetlerinde çalışan s** hanım tarafından. Tabi ilk değiştirebilirsiniz oldu, sonra baktılar ki aradaki fark 500 milyon değiştiremezsiniz oldu. Mağazada çalışan B** F**B** ismindeki kişinin saygısız ve ilgisiz tavırları...

Elif 1.052 Okunma

Cevaplar

  • Bernardo Temsilcisi28 Ekim 2016

    Merhaba, Firmamızın değişim garantisi verdiği ürünler sadece belli ürünlerde (12 kişilik yemek takımı gibi) geçerli olup, belirtilen şartların dışında değişim işlemi yapılamamaktadır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön