21 Şubat 2015

Bernardo Personel Problemi!

Bugün Bernardo çiftehavuzlar mağazasında personel hatası yüzünden sıkıntı yaşadım. Önce bana promosyon var dediler, sonra bu üründe yokmuş dediler. Alacağım ürünü sattılar, sattıktan sonra depoda kalmadı dediler. Satarken güler yüzlü personel, ürün yoksa kredi kartıma iade yapın dediğimde birden kabalaşmaya başladı.


Sizi şikayet edeceğim dediğimde beni mağazadan kovdular.


Böyle birşey hiçbir yerde yaşamadım. Çeyiz setimi bile 4 sene önce Bernardo'dan almıştım. Çok severek alışveriş yaptığım kullandığım bu
markadan personelinizin saygısızlığı nedeni ile bir daha asla alışveriş yapmak istemiyorum. Kaliteli ürün satmak kaliteli personelle olur. Bunu unutmayın.

Dilek 484 Okunma

Cevaplar

  • Bernardo Temsilcisi27 Şubat 2015

    Merhaba, Ürünle ilgili gerekli işlem iptalinin yapılabilmesi için ilgili formun doldurulması ve imzalanması gerekmektedir. Bu duruma müşterimiz karşı çıkmıştır. Hiç bir müşterimizin mağazalarımızdan kovulma gibi bir durumu söz konusu olamaz ancak müşterilerimizin de mağazalarımızda diğer müşterilerimizi rahatsız edici tutum ve davranış sergilemeleri kabul edilebilir bir durum değildir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön