15 Aralık 2015

Bernardo Para İadesi!

Bernardo'dan yemek takımı aldım tüm kart bilgilerim alındı peşinat ile ödeme işlemi başladı. Ardından yaklaşık 3 hafta geçtikten sonra aldığım ürünün üretimden kalktığını belirterek yeni ürün vereceklerini söylediler. Aradan 2 ay süre geçti ben aradığımda fiyat farkı ödeyeceğim belirtildi ve ödeme konularında yardımcı olunmadı en son ise mağazayı ziyaret ettiğimde para iadesi yapmadıklarını onun yerine hediye çeki verebildiklerini belirttiler. Ve hediye çeki verdiler.


Ben tüm ürünler çok pahalı olduğu Bernardo'dan hediye çekini kullanmak istemiyorum paramın iadesini istiyorum bu durum para iadesi ile gerçekleşmez mağduriyetim giderilmezse gereken yerlere başvuracağım.

Şeyda 628 Okunma

Cevaplar

  • Bernardo Temsilcisi21 Aralık 2015

    Merhaba, Müşterimizin değişim yapmak istediği ürünle kendi aldığı ürünün arasında 800TL. fiyat farkı bulunmakta olup, böyle bir talebin kabul edilmesi mümkün olmadığı için o dönemde gerekli bilgi kendisi ile paylaşılmıştır. Müşterimiz ödediği tutar karşılığında hediye çeki talep etmiş, isteği kabul edilerek gerekli işlem süreci gerçekleştirilmiştir. Aradan zaman geçtikten sonra yapılan bu talep firmamız tarafından olumsuz olarak değerlendirilmiştir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön