25 Kasım 2014 #2848402

Bernardo Ödemelerim Sistemlerinde Gözükmüyor!

Ben geçen sene Bernardo Buyaka'dan yemek takımı bardak takımı gibi birçok ürün almıştım. Ayrı ayrı hesaplarım vardı iki ay önce ödeme yapmak için gittiğimde bana sistemde yapmış olduğum iki ödemenin gözükmediğinin dekontları getirirsem eğer sisteme giriş yapabileceklerini aksi halde tekrar ödenmek zorunda olduğumu söylediler.


Dekontları bulamayınca herhalde diğer hesapları ödedim bunu ödemedim yanlış hatırlıyorum diye düşündüm ve ödeme yaptım daha sonra tekrar gittiğimde bana ödeme gözükmediğini o hesaba hiç ödeme yapılmadığını söylediler. Bende sakladığım dekontları bulup dün şikayette bulundum. Bu nasıl bir terbiyesizliktir benim kaybettiğim makbuzların ödemesi ne olacak?

Merve 903 Okunma

Cevaplar

  • Bernardo Temsilcisi02 Aralık 2014

    Merhaba, Dekont örnekleri kontrol edilmiş olup, iki taksit ödemesinin dışında farklı bir ödeme yapılmadığı görülmüştür. Müşterimize konu ile ilgili bilgi verilmiştir. Saygılarımızla.

  • Merve29 Kasım 2014

    Firma hala bana bir telefon acip durumu izah etmedi burdan tum bernardo musterilerine sesleniyorum mail orderla odeme asla yapmasinla hele elden odeme asla ben mahkemeye basvurucam tuketici haklarina sikayetimi ilettim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön