13 Eylül 2013 #2009111

Bernardo Kusurlu Ürün Kabul Edilmedi!

Trabzon Forum AVM Bernardo mağazasından 23. 05. 2013 günü almış olduğumuz çaydanlık takımı kusurlu olarak bize satıldı. Ürünü toplam 3-4 sefer kullandık ve her kullanımda demlik içindeki çay, altta bulunan çaydanlığa sızdı. Konu ile ilgili olarak bu tarihten yaklaşık 1. 5 ay önce ürünü almış olduğumuz mağazaya gittik, ürünü bizden alarak firmaya gönderdiler ve yaklaşık 1, 5 ay sonra, mağazaya gittiğimizde ürünün firma tarafından kabul edilmediğini ve geri gönderildini söylediler. Gerekçe ise açılanmadı. Firma merkezini aradığımızda ise üründe sızıntı tespit edilmediğini ve kullanım kaynaklı yani kötü kullanıldığı için değişim yapmadıklarını söylediler. Ürünün iade yada değişimini istiyoruz.

Hakan 161 Okunma

Cevaplar

  • Hakan28 Kasım 2013

    alış veri yaptığım için kesinlikle çok pişmanım.tanıdığım herkeze de memnuniyetsizliğimi söyleyeceğim. 60-70 tl lik bir ürün için bu kadar ilgisiz ve sorumsuz bir tutumla hiç bir yerde karşılaşmadım.

  • Bernardo Temsilcisi13 Eylül 2013

    Merhaba, Ürünle ilgili değerlendirme yapılmış ve üretimsel bir hataya rastlanmamıştır. Ayrıca ürünün genel görünümünün belirtildiği şekilde bir kaç defa kullanımın daha ötesinde olduğu, kullanım ve bakım hususlarına dikkat edilmediği görülmüştür. Müşterimizin talebi bu sebebpler doğrultusunda olumsuz olarak değerlendirilmiştir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön