20 Mart 2013 #1696497

Bernardo Kesinlikle Kullanılamayan Tencereler!

Bernardo çeyiz kampayalarının üzerine de para vererek porsteel serisi tencerelerden (en pahalı setlerden biri ) aldık. Alırken özellikle bu tencereler pilav gibi yemekler için kullanılır mı diye sordum. Kesinlikle bir problem olmaz bu tencerelerin teflonla hiçbir farkı yok dediler. Yemek yapmaya başladığım günden tencere her yemeği yapıştırmaya başladı, fabrikayla bile yazıştık, ürünleri incelemek için aldılar. Bir süre sonra biz bunlara zaten yapışmama garantisi vermiyoruz, üründe hata yok diyerek hepsini geri verdiler.Bir tencereye tüm yemekler yapışırken nasıl yemek pişirilir. Şekil olarak beğendiğim bir seri idi, şu anda yemek bile ısıtamıyoruz. Artık vitrinimizde süs olarak kullanırız.

Bahar 310 Okunma

Cevaplar

  • Bahar21 Mart 2013

    bana göre zaten cevabınızda tencerenin sorunlu olduğunu siz de kabul ediyorsunuz ama bu tencerelerin yapışmazlık oranının düşük olduğunu keşke satış yapan arkadaşlarınızla da paylaşmış olsaydınız. bu sayede biz de kandırılmış olmazdık. çünkü ben kesinlikle yapışması ile ilgili özellikle sordum. tabi bu sizin satış politikanız ise bilemem, o kısmı firmanızın ahlaki kuralları anlayış biçimi ile ilgili. zaten tencereler bizim mutfakta aksesuar olarak duruyor, bunun için yapacak bir şey yok. ama bernardo müşterilerine tavsiyem, satış elemanlarına kesinlikle güvenmeyin.

  • Bernardo Temsilcisi21 Mart 2013

    Merhaba, Ürünün özelliği; diğer kaplamalara göre sağlıklı, doğal hammadde olan porselen kaplamadır. Zararlı madde içermez. Diğer kaplamalara göre yapışazlık oranının düşük olması üretimsel bir hata değildir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön