15 Ağustos 2013

Bernardo Kararan Tencere!

İskenderun AVM 'de Bernardo 'dan ballerini 1 tencere takımı aldım. Ne yazık aldığım tencere değil 1 yılı doldurmak , 1 ay sonra içi karardı . Güya yanmaz yapışmaz , 4 yıl garantili , tamir süresi 30 iş günü. Firmanın kocaman bir yanlış olduğunu anladım.

Kredi kartımda taksitleri bitmeden tencereler mahvoldu. Aldığım yere getirdim fabrikaya göndereceklerini , orada incelendikten sonra gelecek rapora göre işlem yapılacağı söylendi. 3 ay ne tencereler , ne cevap geldi. Ortaya çıktı meğer tencere değil , resimleri gitmiş . Açık renk değişimi olağan iade mümkün değilmiş. Cevap sirke ile kaynatın mağdur oldum. Hakkımı helal etmiyorum.

Gülnihal 226 Okunma

Cevaplar

  • Bernardo Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Merhaba, Müşterimize yasal süre içerisinde geri dönüş yapılmış ve yine bu süre içerisinde ürünü kendisine teslim edilmiştir.Müşterimizin belirttiği şekilde 3 ay geçmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Müşterimizin almış olduğu ürün doğal hammadeden üretilen açık renkli seramik bir tenceredir. Bu tür ürünlerde içinde pişirilen ürün (örneğin soslu yemekler) ve kullanıma bağlı olarak renk değişimleri görülebilir. Bu üretimsel bir hata değildir. Ayrıca müşterimizin ürününde yine kullanımına bağlı olarak çizilmeler görüldüğü için ürünle ilgili bir işlem yapılamayacağı kendisine daha önce belirtilmiştir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön