10 Ekim 2014

Bernardo Kapaksız Tencerem Oldu!

Bernardo İzmir Kipa binasında bulunan satış mağazasından 3 parça tencere ve tava aldım. Tencerelerden birinin kapağı koptu. Bir yıldan fazla bir süredir çözüm bulunamadı. Bernardo sayesinde kapaksız bir tencerem var. Nasıl kullandığımı sormayın, söylemem. Çok öğrenmek isteyenler bu kullanım şeklini Bernardo'dan öğrenebilirler. Firmanın malına sahip çıkmamasından dolayı şikayetçiyim ve Bernardo'yu kınıyorum.

Engin 830 Okunma

Cevaplar

 • Engin21 Mayıs 2016

  Bernardo markalı ürünlere bir sürü para ver al. 3 yıl sonra malına sahip olmasın Bernardo. Bu milletin sahibi yok tabii ki. Yazıklar olsun size. Hakkımı haram ediyorum Bernardo'ya

 • Engin21 Ekim 2014

  bernardo sorunumu çözmedi. Firmadan şikayetçiyim.

 • Engin18 Ekim 2014

  Verdiğiniz faturaların mürekkebi silinmese tarihi yazabilirdim. "Kimin tarafından alındığı belli değil" ifadeniz çok ilginç. Herhalde oy karşılığı iktidar tarafından veya kuşlar tarafından verilmedi bu ürün. "Garanti kapsamında bulunmayan ve kullanım esnasında oluşan parça kırığı ile ilgili işlem yapılması mümkün değildir" ne demek. Sattığınız ürünün 2 yıl sonra peşinde değilsiniz demek ki. Devletin halkına sahip çıktığı bir ülke olsa bilmem başınıza neler gelirdi. Malı sat, garanti süresü dolunca ben karışmam de. Oh ne ala memleket. Her ortamda firmanızı kınamaya ve şikayetlerimi sürdürmeye devam edeceğim. Verdiğim para HARAM OLSUN.

 • Bernardo Temsilcisi13 Ekim 2014

  Merhaba, Müşterimiz faturası ile başvuru yapmamış olup, ürünün ne zaman, kimin tarafından alındığı belli değildir. Kaldı ki ürün uzun süredir satışımızda değildir. Kullanım esnasında oluşan kırık garanti kapsamında dahil olmamakla birlikte, ürünün garanti süresi müşterimizin kendi ifadesine (3 yıl önce alındı) göre bile dolmuştur. Garanti kapsamında bulunmayan ve kullanım esnasında oluşan parça kırığı ile ilgili işlem yapılması mümkün değildir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön