21 Eylül 2013
Yorum Yap
#2023085

Bernardo İade Almıyor!

Bernardo mağazasından aldığım ambalajındaki Cucinox markalı blender'ı faturasıyla 24 saat içinde cayma hakkımı kullanarak iade etmek istiyorum ve paramı geri almak istiyorum fakat Bernardo kesinlikle kabul etmiyor.
Cevapları: 'Mağazamızdan kendi isteğinizle görerek yaptığınız alışverişlerde iade mümkün olmamaktadır. Kullanmayacağım başka bir ürünle değişim yapmak istemiyorum çünkü Bernardo markasının ürünlerinin kalitesizliğiyle ilgili tonlarca şikayet sitede bulunmaktadır. Bernardo'nun marka bilinirliği ve saygınlığı için zaten yasal olan cayma hakkının müşteri tarafından kullanılmasına acil şekilde izin tanıması gerekmektedir.

Seycan 324 Okunma

Cevaplar

  • Seycan24 Eylül 2013

    Firmanın iade süreçlerini gelen şikayetleri de kaale alıp ve tüketicilerin 'yasal bir cayma hakkı' olduğunu göz önünde bulundurarak yeniden gözden geçirmesi gerekmektedir. Asla bir daha firmadan alışveriş yapmayacağım ve tavsiye etmeyeceğim.

  • Bernardo Temsilcisi23 Eylül 2013

    Merhaba, Müşterimize kendi isteği ile yaptığı alışverişte iade imkanının mümkün olmadığı fakat dilerse yasal süre içerisinde (bir ay) değişim yapabileceği belirtilmiştir. Konu ile ilgili farklı bir işlem yapılması mümkün değildir. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler