23 Ocak 2014 #2251713

Bernardo Hayal Kırıklığına Uğrattı!

Bernardo'dan hafta sonu porselen takımı, çatal kaşık bıçak seti almam dolayısıyla verilen hediye çeklerinden çelik tencere seti ve seramik tencere seti aldım bugün kargom geldi çelik tencerelerin ayrı ayrı kutuları olmaması sebebiyle birbirine çizmiş.


Mağazaya gittiğimde mağaza çalışanları gayet ilgilendi ancak ellerindeki tüm tencereler öyle kolide yanyana durmaları sebebiyle Aynı şekilde çizikti.Çizik tencereler elimde kaldı. Seramik tencere takımı ise defoluydu. Bu kadar parayı defolu ürünlere vermek çok acı. Bernardo tencere setlerinde sınıfta kaldı.

Yağmur 342 Okunma

Cevaplar

  • Yağmur28 Ocak 2014

    Ürünün değiştirileceği bilgisîni buraya yazmadan da almıştım zaten ama eğer ürünlerde bir sıkıntı olduğundaki defolu ürüne girer bunlar geri evimden alması gereken siz değilmisiniz ben aynı gün içinde 2 kere gittim magazaya yok kapak ayıkladım çizik olmayan yok cezve ayıkladım sonra aynı şekilde tencerelerde cizikti onu ayıklıyamadık cünkü hepsi öyleydi .. şimdi beni arıcaklar 3. Kezmi gidicem? Niye ben uğraşıyorum sizin hatanız için siz degil de?? Bu anlatıklarım bernardoya hiç yakışmadı ?

  • Bernardo Temsilcisi27 Ocak 2014

    Merhaba, Müşterimizin ürününün değişimi gerçekleştirilecek olup, müşterimizin konu ile ilgili bilgisi bulunmaktadır. Yeni ürün gelince mağazamız müşterimizle irtibata geçecektir. Müşterimize görüş ve önerilerini bizimle paylaştığı için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön