05 Eylül 2017
Yorum Yap
#9315225

Bernardo Granit Tencere Çizilmesi!

Aydin Forum mağazasından Nisan ayında almış olduğum Palma 20 cm granit tencerem içinde metal kaşık kullanmadığım halde helva kavururken irmikler yüzünden çizildi. Bu kadar kısa bir süre kullanıp böyle üzerindeki granit kaplamanın atması inanılır gibi değil. Bugün mağazaya götürdüm. Ürün inceleme formu doldurdular. "Kullanım hatası" dedi önce oradaki yetkili. "Artık bu ürünlerde metal kaşık hiç kimse kullanmıyor" dedim. "Hem kendi malıma kastım mı var benim" dedim. "15 gün içerisinde incelenir ve cevap verilir" denildi. Bakalım indirimde diye aldım ama güvenim sarsıldı. Umarım sorunum bir an önce giderilir. Lütfen mağdur etmeyiniz!

İsmahan 1.608 Okunma

Cevaplar

  • İsmahan22 Eylül 2017

    Bir daha mağazanızdan geçmek girmek ne kelime sevdiğim tüm insanlar da uyarıcı olacağım. Mağdur olmasınlar. Gidip lava marka alsınlar. Firma hatasız sen müşteri hatalısın. Malının arkasında durmak yok anca kullanım hatasıymış.

  • İsmahan22 Eylül 2017

    Müşteri hatası dedi personel bugün. Paramı helal etmiyorum. Gidip hatalı kendi hatam mis tenceremi gidip alabilir misim. Zaten 190 TL'den 80 TL'ye iner mi bir granit tencere. Düsünemeyip sizden almisim. Kalite deyince yanindan bile gecmez siz boyayip granit diye satıyorsunuz. Arkadaşlar uzak durun böyle bir şey olamaz ya

  • Bernardo Temsilcisi08 Eylül 2017

    Merhaba, Müşterimizle görüşülerek prosedür hakkında bilgi verilmiş olup, inceleme süreci tamamlandığında kendisine geri dönüş yapılacağı belirtilmiştir. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler