13 Mart 2014

Bernardo Farklı Ürün Gönderdi.

Bernardo'da bir yemek takımını çok beğeniyordum. Metrocity Bernardo şubesine gittim, ürünü masaya koymuşlardı. 2000 tl olarak fiyat yazıyordu. Görünce şaşırdım ve hemen aldım. Eve teslimat yapıldı. Çorba kasesi farklıydı bir sonraki gidişimde sordum neden farklı olduğunu o sizin beğenmiş olduğunuz ürün değil Bernardo'nun kendi ürünü sizin beğendiğiniz cemilenin ürünü denildi.

Nasıl yani dedim ben beğendiğim de masada çorba kasesi farklıydı dedim. Ben o yemek takımını beğenmiştim fakat Bernardo bu ürünü bana satarken masadaki ürünün üzerine fiyatını koyup sattı. Ve ben o ürünü açıp bakmasam sevdiğim ürünü aldığımı sanıyordum konu ile ilgili rahatsızlığımı dile getirdim ama yardımcı olunmadı.

Nur 759 Okunma

Cevaplar

 • Nur24 Mart 2014

  bir arama zahmetinde bile bulunmadılar. satarken çok güzel satıyorlar ama hiçbir açıklamaları olmadığı için sanırım açıklıcak birşey bulamıyorlar. söyledikleri sadece bu kurduğu cümleler. onlarda yalan.

 • Nur16 Mart 2014

  Hicbir cozum bulunamadi arama zahmetinde bule bulunmadilar sagolsunlar.

 • Nur13 Mart 2014

  o dönemde mademki o model satışta değildi niçin masanın üzerindeki teşhir ürün satışı olmayan bir modeldi ve niçin bunun bilgisi müşteriye verilmeden bernardo kendi ürettiği tabakları sanki o tabaklarmış gibi müşteriye sattı. ayrıca 10gün önce konu ile ilgili bana geri dönüş sağlanmadı yanlış bir bilgi yer almakta burda aylar geçti üzerinden hiçbir çözüm bulunamıyor. ben o tabaklar diye aldığım tabakları neden aradaki farkı ödeyipte tekrar satın alıyım burda kandırılmış olmuyor muyum acaba? belkide o fiyat olarak o tabaklar olduğunu bilseydim almıcaktım bunu nasıl açıklayabilir bernardo merak ediyorum. teşekkürler

 • Bernardo Temsilcisi13 Mart 2014

  Merhaba, Müşterimiz daha önce almış olduğu yemek takımı modelini 21.04.2013 tarihinde Miracle model yemek takımı ile değiştirmiş, yeni almış olduğu ürün 26.04.2013 tarihinde kendisine teslim edilmiştir. Müşterimiz yaklaşık 10 gün önce arayarak mağazalarda yeni gördüğü modelin çorba kaesesinin farklı olduğunu belirtmiştir. Müşterimizin yeni gördüğü yemek takımı Paris Antique modelidir. Kendisinin alışveriş yaptığı dönemde bu model satışımızda bulunmamaktadır. Müşterimize değişim garantisinin bulunduğunu, ürünü kullanmadıysa dilerse yeni modelle değişim yapabileceği belirtilmiş fakat müşterimiz aradaki fiyat farkını ödemek istememiştir. Fiyat farkı alınmadan yemek takımının değiştirilmesi mümkün değildir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön