28 Mart 2016

Bernardo Eksik, Kırık Ürün!

5,6 ay önce kadar 4,800 TL civarında çeyiz alışverişi yaptım Bernardo'dan vb. birçok yerde daha uyguna mal edebileceğim alışverişi sırf kalitesine inandırdıkları ve elden taksit yaptıklarını söyledikleri için Bernardo'dan aldım fakat eve gönderdikleri yemek takımın parçaları kırık çıktı
tencere setim çaydanlık düdüklü farklı geldi. 12 adet almış olduğum taşlı 4 adetinin taşı düşük,12 adet hiç gelmedi. Daha sonra mağazaya gittim kimsenin bir şeyden haberi yok, kimsenin kimseden haberi yok. Herhangi bir not bildirim yok önceden gittiğimde 30 TL denildi bu ay ise 50 TL ödeme alındı yanlış olduğunu söyledi. İyice sinirlendim, yetkili kişi önceden ilgilenen arkadaşların detaylı bilgi aktarmadığını iletti o zaman işi bilen yetkili kişilerin olması gerekir . Kimsenin bir şey bildiği yok. Ben ilk defa bu şekilde bir sorun yaşadım ve o 50 TL'yi ödedim hiç memnun kalmadım ve çok şikayetçiyim.

Ayşegül 327 Okunma

Cevaplar

  • Ayşegül06 Nisan 2016

    Merhabalar ürün değişimi yapmadım ben ilk satış yapan arkadaş bana aldığımın takımın içindeki çaydanlık yerine o begendiğim çaydanlığı alabileçeğimi iletti bu benim sorunum değil arkadaşının yanlış bilgisi yüzünden ben 50 TL fazla ödedim ve mağdurum bu mağduriyetımın giderilmesini istiyorum arkaşın hatası beni ilgilendirmez sizin hatanız benim değil ürünleriminde gönderimi sağlanmadı 4 kere urun geldi 4 üde yanlış geldi dun yenı 1 tabak gönderdiler 1 tane eksik geldi gene diğerinide mağazadan almamaı söylediler bu kadar sorumsuz bu kadar kötü bi mağaza görmedim ben bir daha asla sizden alışveriş yapmıycam. İyi günler.

  • Bernardo Temsilcisi05 Nisan 2016

    Merhaba, Müşterimiz ürün değişimi yapmış olduğu için fiyat farkı oluşmuş ve bu fark kendisinden alınmıştır. Ürünlerinin gönderimi sağlanmıştır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön