07 Mayıs 2013 #1782686

Bernardo Defolu Ürünleri Almıyor!

5 gün önce Bernardo isimli markanın bursa zafer plaza'daki mağazasından 1.987 tl lik alışveriş yaptım yapmaz olaydım! Zamanında getirilmesi gereken ürünler kafalarına göre haber verilmeden gönderildiği gibi birde mağazada baktıklarımızdan eser yok kalitesiz ve defolu ,desenleri silik ve basılmamış ürünleri gönderdiler.


Bende böyle tuhaflıklarla uğraşmak istemediğim için iade etmek üzere mağazaya gittim hayatımda böyle şey görmedim bir de yanıltıcılıkla suçladılar, bu kadar olmaz,ürünü satarken sanırım hafıza kaybı yaşamış olan satıcı kız bizi görünce söylediklerinin hepsini unuttu ve dediklerinizi ben söylemedim dedi mağaza müdürü de bizi suçladı bu kadar olmaz ya.

Banu 139 Okunma

Cevaplar

  • Banu08 Mayıs 2013

    Bernardo yetkilileri size sesleniyorum ürünün iadesi gerçekleşmediği ve paramı geri almadığım takdirde hakkınızda dava açılacak zaten tüketici hakları koruma derneğine şikayette bulundum ve kurumunuza ihtarname gönderildi bu durumun peşindeyim ve hakkım olanı istiyorum, iade yapmıyoruz diyemezsiniz kanun var yasal hakkım ve bunu istiyorum!!

  • Bernardo Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Merhaba, Müşterimize gerekli bilgilendirme hem sözlü olarak hemde belirttiği mail adresine mail yoluyla yapılmıştır. Saygılarımızla.

  • Banu07 Mayıs 2013

    ben defolu ürünleri değil bütün ürünlerini iade etmek ve paramı geri almak istiyorum

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön