30 Nisan 2013 #1772309

Bernardo Aldığım 3'lü Baharatlık Takımının Kabuğu Soyuldu!

Bernardo'dan 3lü (Çay Şeker Tuz) kırmızı bir takım aldım. İki kez yıkama sonucunda dışının kabuğu soyuldu, üzerinde de çamaşır makinesinde de kullanılmamasıyla ilgili bir uyarı yoktu, kaldı ki sürekli ocağın yanında kullanılan bu üç baharatlık sürekli kirlenen, yağlanan ve sıkça yıkanması gereken eşyalar.


Mağazaya götürdüğümde de tavırları anlamsızdı, makineye atılmaması gerektiğini söylediler daha fazla konuşsam tartışmam gerekecekti ben de üstelemedim. Değişimini talep ediyorum, ben yıllarca kullanacağım ürünler olsun diye Bernardo'dan aldım aksi taktirde daha ucuz bir zücaciyeden alabilirdim. Ama yaklaşık 1 ay kullanabildim. Acilen maduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Hande 398 Okunma

Cevaplar

  • Hande06 Mayıs 2013

    Muhtemel ürünü satın aldığım tarih uzun süredir kullandığımı göstermek adına yazılmış. Oysaki ben onu 21.04.2011 tarihinde aldım sadece 9 ay önce evlendikten sonra kullanmaya başladım. Ürünün Bulaşık makinesinde kullanıma uygun olmadığını maalesef şikayet sitesinde öğreniyoruz. Paketinin, ambalajının ya da ürünün üzerinde hiçbir uyarı yok. Ben bu tarz bir savunmayı kesinlikle kabul etmiyorum. Sözlü herhangi bir uyarı yeterli değildir kaldı ki ürünü aldığında bu uyarı asla hiç kimseye yapılmaz. Neyse ben kendi adıma artık bu firmadan alışveriş etmem, çevremdekilerle de durumu paylaşırım. Bunu okuyacak arkadaşlara da 21. yy da hiçbir uyarı etiketi koymayan,sözlü uyarı yapmıştık şeklinde bir savunmayla gelen bir firmayı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Almayın, mağdur olmayın...

  • Bernardo Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Merhaba, Müşterimiz 21.04.2011 tarihinde alışveriş yapmıştır. Ürün bulaşık makinesinde kullanıma uygun değildir. Firma olarak bu tür ürünlerde tüm müşterilerimize 'elde yıkama' tavsiye ediyoruz. Ürünün kullanımından kaynaklı olarak zaman içerisinde deformasyona uğraması sonucu değişimi mümkün olmamaktadır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön