03 Mayıs 2013 #1777605

Bernardo 1 Alana 1 Bedava Kampanyası İçin Fiyatları Yükselttiler!

Bernardo'dan daha önce yaptığım yemek takımı alışverişi sonrası bana Mayıs 2013 e kadar geçerli 500 TL lik hediye çeki verilmişti. 1 alana 1 bedava kampanyası öncesinde hediye çekimi kullanmış olsaydım, çok daha fazla parça ürün alabilecekken şimdi neredeyse yarı yarıya ürün alabiliyorum. Hediye çekleri başka kampanya ile de birleştirilemediğinden kampanyadan da yararlanamadığım gibi, benim için ürünlerin fiyatı iki katına çıkmış durumda.


Hediye çeklerimin geçerliliği bu ay bitiyor. Bu durumda mağdur duruma düşüyorum. Kampanya adı altında fiyatları iki katına çıkararak insanları yanılttıklarını mı sanıyorlar? Çeyizimdeki tüm ürünleri Bernardo'dan aldım, ama şimdi güvenim zedelenmiş durumda.

Müge 304 Okunma

Cevaplar

 • Müge07 Mayıs 2013

  Bilgilendirme maili önemsiz posta kutuma düşmüş, yeni fark ettim. Ancak kampanya ile ilgili açıklama yapılmış, kampanya kendi içinde avantaj içeriyor olabilir, ama benim şikayetim hediye çeklerimden dolayı benim dezavantajlı duruma düşüyor olmamla ilgiliydi. Hediye çeklerimi kullanırken kampanyadan yararlanamadığım için fiyatların iki katına çıkması benim için dezavantaj yaratıyor. Bununla ilgili bir açıklama yapılmamış.

 • Müge07 Mayıs 2013

  Bilgilendirme maili önemsiz posta kutuma düşmüş, yeni fark ettim. Ancak kampanya ile ilgili açıklama yapılmış, kampanya kendi içinde avantaj içeriyor olabilir, ama benim şikayetim hediye çeklerimden dolayı benim dezavantajlı duruma düşüyor olmamla ilgiliydi. Hediye çeklerimi kullanırken kampanyadan yararlanamadığım için fiyatların iki katına çıkması benim için dezavantaj yaratıyor.

 • Müge07 Mayıs 2013

  Mail adresime hiç bir bilgilendirme yapılmamıştır.

 • Bernardo Temsilcisi03 Mayıs 2013

  Merhaba, Konu ile ilgili gerekli bilgilendirme müşterimizin mail adresine yapılmıştır. Her kampanya kendi içerisinde farklı avantajlar barındırmaktadır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön