09 Ağustos

Bernardo Yemek Takımındaki Desen Silinmesi!

Bernardo yemek takımının yaldızları iki yıkama sonrası silindi. İnceleme sonucu sorunun bulaşık makinemin hassas yıkama programından kaynaklandığı gibi gayrı ciddi bir cevap geldi fakat kullanım talimatlarında 250 yıkamaya kadar dayanıklı olduğu ifade edilmektedir. Talimatlara uyularak uygun programda sadece 2 kez yıkama yapılmış ve yıkanan 8 tabakta desen silinmiştir. Yani suçlu bulaşık makinemin markası modeli deniyor ama mağdur edilen ben oluyorum. Acil çözüm odaklı bir yanıt bekliyorum.

Kıymet 605 Okunma

Cevaplar

  • Kıymet 15 Ağustos

    Yemek takımı kullanım kılavuzunda belirtilen hususlar sıcaklıklar dikkate alınarak yıkanmıştır. Garanti şartlarında kesinlikle elde yıkanması tavsiye edilir, makinaların kısa ve narin programlarında yıkanamaz diye bir bilgi yok. Yemek takımını sipariş edip teslim aldıktan kısa bir süre sonra desen defosu nedeniyle 4-5 adet pasta tabağını iade almış yenisini göndermiştiniz. Demek ki almış olduğum yemek takımının diğer parçalarında da problemler varmış. Bu iki yıkama ile ortaya çıktı. Bu sorunun takipçisi olacağım bu konuyu firma-müşteri ilişkisi ile çözebilmek umuduyla kolay gelsin.

  • Bernardo Temsilcisi10 Ağustos

    Merhaba, Müşterimiz kullanım kılavuzunda ve garanti belgesinde belirtilen yıkama derecesine uygun hareket etmediği için desenlerde sorun yaşanmış olup, '250 yıkamaya kadar dayanaklı' ifadesinin belirtilen şartlara uygun kullanımlarda geçerli olduğu yine müşterimizin elinde bulunan kullanım talimatlarında açıkça ifade edilmektedir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön