26 Şubat 2015

Bernardo Yedek Parça Bulamıyorum.

Değişik zamanlarda aldığım 6 kişilik Bernardo marka yemek takımlarının (spring) (geo) bazı ürünlerinde zaman içerisinde (zaman derken 1 yıl içerisinde) kırılma gibi sebepleri yüzünden yaşadığım eksilmeleri tamamlamak için bu konuda Ankara'da ki birkaç bayinize bu hususla ilgili başvurduğumda belirttiğim ürünlere dair eksilen parçaların karşılanamayacağı, zira bu ürünlere dair üretimin durdurulduğu bilgisini aldım.

Satın aldığım ürünleri alırken eksilen parçaların tamamlanabileceği söylenirken ihtiyaç anında bu sözün yerine getirilmemesini firmanız adına bir eksiklik olarak değerlendiriyorum. Bu konuda yaşadığım mağduriyetimin bir an önce giderilmesini talep ediyorum.

Hakan 1.145 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 01 Mart 2015

    Parça temin garantisi yok diyorsunuz da satın alırken satıcınız ürünlerimiz parça garantilidir demişti kırılan parçayı getirin değiştiriz demişti anlaşılan o ki deponuzda ki ürünleri boşaltmak için böyle bir yol izlemişsiniz. Demek ki bütün Bernardo ürünleri bir değil. Bayilerinizi bu konuda tebrik etmeniz lazım (!) ürünlerinizi satmak için her yolu deniyorlar olmayan şartları varmış gibi gösteriyorlar hatta ürünü paketlerken garantili diye söylüyorlar. Siz de güya içiniz rahat alıyorsunuz. Bu konuda bayilerinizi bu şartlara iten sizleri de tebrik ediyorum!

  • Bernardo Temsilcisi26 Şubat 2015

    Merhaba, Belirtilen modeller uzun zamandır satışımızda bulunmayan ürünler olup, bu serilerde verilen bir parça temin garantisi bulunmamaktadır. Ürünün stoklarının uzun süre önce tükenmiş olması sebebi ile müşterimize yardımcı olunamamaktadır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön