27 Ocak 2016

Bernardo Yanlış Ürün Gönderimi ve Hatalı Bilgilendirme!

İstanbul Optimum 'dan aldığım yemek takımı ve çatal bıçak takımı kirli kutular ve deforme olmuş kutularla aldım sandığım paralı olduğunu bana söylenmedi. 3 ay sonra teslim edildi ürünler yemek takımının renkleri de farklı ürünü sattıktan sonra mağza yetkilileri kovar gibi bizi yolladılar suratımıza bile bakan olmadı. Tüm ürünleri iade edeceğim Bernardo markası benim için bitmiştir. Etrafımdakileri de nemnuniyetsizliğimi anlatacağım iade alınmadığı halde tüm yargı yollarına başvuracağım.

Aysun 552 Okunma

Cevaplar

  • Aysun 04 Şubat 2016

    Hala yalan dolan pesindesiniz bugünde merkezinize müşteri renk değişimi yaptı memnun ayrıldı demissiniz tüketici mahkemesine başvuruldu. Yaptığınız dolandırıcılığın bedelini mahkemede odersiniz. Ayrıca bana hiçbir şekilde bilgi vermediniz, günlerce oyaladaniz telefonlara bakmadiniz. Hesabını buradan değil mahkemede verirsiniz artık

  • Bernardo Temsilcisi04 Şubat 2016

    Merhaba, Çatal bıçak kutusu firmamız prosedürleri çerçevesinde isteyen müşterilerimize ücret dahilinde verilmekte olup, ücretsiz bu ürünün verilmesi mümkün olmamaktadır. Koli taşıma esnasında deformasyona uğramış olabilir, mağazamız kolinin değişimi konusunda müşterimize yardımcı olacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön