26 Ağustos 2015

Bernardo Yanlış Gönderilen Kahvaltı Takımı Ve Ücret Farkı Alınması!

Yaklaşık bir ay önce Bernardo Sakarya Agora AVM den 5.000 TL'ye çeyiz seti satın aldım. Çeyiz takımımın içindeki pasta takımı yanlış geldi. İnsanlık hali olabilir diye düşünüp firmayı aradım sorun olmayacağını mağazaya getirdiğim takdirde kendi beğenmiş olduğum ürünü alabileceğim söylendi. Bunun üzerine mağazaya ürünü getirdim ve benim beğenmiş olduğum pasta takımı değil de başka bir pasta takımı faturaya yansıtılmış eğer istediğimi alırsam da fark ödemem gerektiği söylendi. Bunun benim hatam olmadığını firma sorumlularının hatası olduğunu söylediğimde beni hiç dinlemeden firma bu farkı alır denildi. Üslubu ve davranış biçimleri hiç hoş değildi. Bir daha tercih edeceğimi sanmıyorum.

Ayten 456 Okunma

Cevaplar

  • Ayten02 Eylül 2015

    Ben ödememi toplu alışverişimde yapmıştım zaten ayrıca ürün değişimi değil beğenmiş olduğum ürünü gösterdim. Ürünlerin hepsinin toplamda 5.000 TL tuttuğu söylendi. Ödemeyi yapıp evime gittiğimdeyse beğendiğim ürün değil alakasız ürün geldi. Beğendiğimi alabilmek içinse fark ödemem gerekiyormuş e zaten ben ödemesini yaptım bu sizin firma sorumlusunun hatası. Ben beğenmiş olduğum takım içerisindeyken 5000 TL olduğunu biliyorum. Sisteme yanlış işleyip işlememesi beni hiç ilgilendirmez. (Bu şikayetimde Mesut Beyi asla hedef almıyorum. Diğer yetkilileri kastediyorum.)

  • Bernardo Temsilcisi01 Eylül 2015

    Merhaba, Müşterimize ödemesini yaptığı ürün gönderilmiş olup, ürün değişimi yapılması durumunda (fiyat farkı varsa) fark alınmadan işlem yapılamamaktadır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön