25 Ocak 2014

Bernardo Yanlış Bilgi ve Kalitesiz Ürün!

Optimum Bernarda mağazasından 550 tl ye tencere takımı satın aldım. Ürünü öneren satıcının yapıştırma ve en az 10 yıl ömrü var demesi ve ısrarları neticesinde ürünü satın aldık. Fakat ürün çok kötü yapıştırıyor onun dışında orta kısmı yemekleri yakıyor.

Mağazaya ürünleri bıraktığım da ilgisiz bir müdür e durumu anlattım ve ben daha yeni başladım zaten bu ürün yapıştırır demesi üzerine benim iade ısrarlarımla ürünü merkeze ileteceğini söyledi. Haftalardır, günlerce aradım geri dönüş olmadı.en son aradığımda ürünün alınamayacağını ilettiler.

Müdür daha 1,5 aydır çalıştığını ve ürünün zaten yapıştırdığını ısrarla iletti ve satıcının bu ürünü zorla sattığını hatırlattığımda ben ne yapabilirim yani ne istiyorsunuz iade olmuyor işte cümlesini kurdu.

Mağazadaki personelinden müdürüne kadar ve satın aldığım üründen şikayetçiyim. Yıllardır alışveriş yaptığım Bernardo da ilk def problem yaşadım ve çözülmemesinden dolayı bir daha asla tercih etmeyeceğim.

Tuğba 269 Okunma

Cevaplar

  • Tuğba 21 Şubat 2015

    Benimle kimse görüşmedi. Kimse bilgi vermedi. Bernardo ürününün arkasında durmuyor. Asla yaklaşmayın bile

  • Tuğba 30 Ocak 2014

    Urunu satarken hatalı bilgi verdiler sonra üretim hatası yok deniyor..ayrıca facebookta yaptığım olumsuz eleştiriyi silip beni engellediler. Firmayı asla Tavsiye asla etmiyorum..başınız yanar

  • Bernardo Temsilcisi28 Ocak 2014

    Merhaba, Müşterimizle görüşülerek konu ile ilgili bilgi verilmiştir. Üründe üetimsel bir hata bulunmadığı için değişim işlemi yapılamamaktadır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön