16 Nisan 2013

Bernardo Ürünün Desenleri Soldu!

Alınan 12kişilikyemek takımım bulaşık makinasında yıkanır denmiş olmasına rağmen desenler çıktı Bernardo genel emremize gönderildi inceleme gerekiyormuş gelen cevap yapacak bir şey yok 3 yıldır telefon görüşmeleri ve Ankara ve istanbuldaki bayilere söylediğimiz halde alınan cevaplar hep aynı yapacak. Bir şey yok bulaşık makinesinde yıkamayın.

Satarken tam tersi söyleniyor . Bu devirde bu sorulmaz diye . Köşeli tabaklardan misafir setim var korkarak kullanıyorum. Çünkü diğer 12 takımı desenleri çıkıyor. Düz tabak şeklini almaya başladı . Bu tüketici haklarına aykırı değil mi. Bu kadar refah bir Ülke miyiz onu atıp başka alalım. 36 senedir kullandığım diğer yerli ürünlerde bu şikayetim yok .

Semiha 277 Okunma

Cevaplar

  • Semiha 28 Temmuz 2013

    Ürünleri satarken sorulduğu zamantabiki bu çağda bulaşık makinasında yıkanmaözelliği sorulmamalı her haldedendi ürün gri boyalı altınveya platin değil lütfen ürünlerebulaşık makinasımdayıkanmaz şerhi koyun ben bernerdo ya zaten uğramıyorum ülke olarak 2 senede tabak atacak zenginlikte değiliz burada 32 senedir kullandığım yerli ürünlerle devamediyorum

  • Semiha 20 Nisan 2013

    Üç senedir bu konuda uğraşmamızın sonucuna verdiğiniz cevap beklediğim cevap mağazalarınızdaki personelin tutumuda bunu gösteriyor . Lütfen Satış sırasında elemanlarınız bu konuda alıcıyı kandırmamak için açıklamayapsın. Ürün platin ve altın değildi resmen boya

  • Bernardo Temsilcisi16 Nisan 2013

    Merhaba, Her ürünün kullanım özellikleri vardır. Özellikle platin veya altın içerikli takımlar hassas kullanım özelliklerine sahiptir. Ürünün kullanımından kaynaklı zaman içerisinde deformayona uğraması sebebi ile ürünle ilgili değişim işlemi yapılamamktadır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön