15 Mart 2017

Bernardo Ürünleri Kaliteli Değil Değişim Yapmıyorlar!

Bernardo'dan aldığımız çeyiz takımıyla ilgili sıkıntılar yaşadım. Büyük bir hevesle aldığımız takımlarda sıkıntılar yaşadık. Sizlerle de paylaşmak istedim. Ürünlerimiz; tencere takımımız seramik olanlardan ve altlarında soyulmalar yaşanıyor çaydanlık takımında da akıtma oluyor. Bunları merkeze gönderdik fakat kabul görülmemiş. Bernardo köklü bir firma diye girip her şeyimizi oradan aldık. Tabi ister istemez belli sıkıntılar illa ki olacaktır. Mağaza da ki müşteriye olan tutum hiç hoşuma gitmedi.

İlk çeyiz takımı almaya gittiğimizde ilgi alaka mükemmel ama sıkıntılar olduğunda geri dönüşleri zayıf ve bilgi verme açısından sıkıntılılar. Bunları düşünerek bir alışveriş yapın derim. Merkezleriyle de iletişim kurdum. Geri dönüşlerini ve ne kadar ilgili olduklarını buradan paylaşacağım.

Arif 1.276 Okunma

Cevaplar

 • Arif27 Mart 2017

  Ben ürünlerinizin sıkıntılı olduğunu zaten söylemiştim sizin müşterinizi arama zahmetinde bile bulunmuyorsunuz. Sıkıntıların ne olduğunu öğrenmiyorsunuz? Tencere sürtme den kaynaklı olduğu söylendi kusura bakmayın da kadınlarımız cahil değil bizde salak değiliz. Yöneticiniz çaydanlığı deneyip akıtıyor efendim diyor merkezden olumsuz geliyor. Siz müşteri ilişkileri olmayan bir markaymışsınız... Ben yeni bir tencere çaydanlık alırım ama o marka asla siz olmayacaksınız.

 • Bernardo Temsilcisi24 Mart 2017

  Merhaba, Müşterimizle daha önce görüşülmüş olup, konu ile ilgili gerekli bilgiler kendisine verilmiştir. Bu konuda farklı bir uygulama yapılması mümkün değildir. Saygılarımızla.

 • Arif23 Mart 2017

  Merhaba Bugün itibariyle iletişime gecildi. Detaylı bilgi tekrar buradan yazacağım arkadaşlar teşekkürler

 • Bernardo Temsilcisi21 Mart 2017

  Merhaba, Müşterimizin belirtmiş olduğu mail adresine tekrar mail atılmıştır. Kontrol etmesini rica ederiz.

 • Arif21 Mart 2017

  Benden mail yoluyla kimse bir şey istemedi ben size mail yoluyla buradaki şikayetimi attım. İlgi yok yalanda yok beni yapmış olduğum alisveristeki meblağ fakir etmez ama sizi müşteri memnuniyetsizlikleri batırır.

 • Bernardo Temsilcisi21 Mart 2017

  Merhaba, Müşterimizden mail yoluyla gerekli bilgiler istenmiştir.

 • Arif20 Mart 2017

  Merhaba Bernardo dan almış olduğum ürünler tencere takımı çaydanlıkta sıkıntılar yaşadığımı belirtmiştim. Sıkıntılarım kısaca tencerelerde soyulmalar çaydanlıkta akıtma meydana geldi. 4 gün önce burada yorumda bulunarak birkaç arkadaşa örnek olsun birkere daha düşünmeleri için yazdım. Bakın 4 gün olmasına ve sıkıntılarımı dile getirmeme rağmen dönüş olmadı ve yapmadiklari gün tekrar tekrar sizlere yazacağım herkese iyi alisverisler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön