Bernardo Ürünleri Geç Ve Eksik Geliyor!

Sena Ö. |

İstanbul Profilo mağazasından yaklaşık 3 ay önce Bernardo çeyiz seti aldım. Çatal bıçak seti ellerinde olmadığından 15 gün sonra teslim edeceklerini söylediler. Bende tüm aldığım ürünlerin aynı gün içerisinde gelmesini talep ettim. Sözleştiğimiz gün geldi ama ürünler yok! Haber vermek için bile aramadılar. Ben aradığımda kargo firmamız değişti diyerek beni bekletmeye devam ettiler, sürekli aradıktan sonra ürünlerim kargoyla geldi ve tabi eksik olarak.! Diğer ürünlerin neden gelmediğini sorduğumda "stoklarda kalmadı"dediler. Böyle bir mantıksızlık olamaz, madem ürünler stoklarda yok bizi neden kandırıyorsunuz? Alırken çok güzel satış yapıyorlar ama şu an benim yemek takımım hala eksik!

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sena Ö.
  23 Aralık
  23:53

  Değişim yapmak zorunda kaldım,çünkü asıl istediğim yemek takımı stoklarda yoktu..Ayrıca bugün tekrar arayarak ben bilgi almaya çalıştım,yine kimseden ses çıkmadı yani :) İlginize hayran kaldım..

 • 19 Aralık
  16:09

  Merhaba,

  Müşterimizin model değişimi yaptığı günlük takımı mağazamızın stoğundaki ürünü almak istemediği için iki gün önce ürünün siparişinin verileceği ve sevkiyatın önümüzdeki hafta geleceği belirtilmiştir.

  Saygılarımızla.