16 Nisan 2013

Bernardo Ürün İle İlgilenmiyor!

Bernardo' dan almış olduğum Mutfak masasını fiyatı 1. 700 tl. Ürün kendi depolarında bekletildi ve 7-8 ay sonra teslim alındı. Fakat alınan masada olan deri koltuklardan birinde deri arması oluştu. Bernardo' nun verdiği cevaba göre ürün garanti belgesi vermedik biz size dolaysıyla bu ürüne yapılacak bir işlem yok.

Ben burdan yetkililere seslenmek istiyorum. Lütfen bu tür mağazalara artık çalışma ruhsatı verilmesin. Pazardan aldığınız ürünün bile adamlar sattıklarına sahip çıkıyor. Bernardo bilinçli olarak tüketicilerine fatura dışında hiç bir belge vermiyor. Çok pahalıya sattığı ürünlere ben garanti vermedim diyor rahatlıkla.

Vahide 154 Okunma

Cevaplar

  • Vahide 17 Temmuz 2013

    Merhaba Satış işlemi tarihi ile alakalı evt tarih geçmiştir. Fakat kendileri tarafında depoda bekletilen bir üründür. Satış tarihi ve teslim tarihlerine göre cevap vermeleri gerekiyor bence. Ayrıca evin boş plduğunu ve halan kullanılmadığını kendilerine belirttim. Şahitlerimde mevcuttur. Bilir kişi gönderilirse bu durum çok net ortaya çıkacaktır. Kendişerinin verdiği cev ise kayıtlarda bulunabilir. Garantili ürün olmadığıdır. 1.700 Tl olan ürün nasıl garantili olmuyor çok enteresan. Çok rahat bir şekilde biz size fatura vermedik denilebiliyor.

  • Bernardo Temsilcisi16 Nisan 2013

    Merhaba, Müşterimizin şikayeti değerlendirilmiş ve daha önce kendisine bu ürünle ilgili bir işlem yapılamayacağı, alış tarihinizin üzerinden zaman geçti ve ürünün üzerinde görülen deformasyonun zaman içerisinde kullanıma bağlı olştuğu belirtilmiştir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön