18 Eylül 2014

Bernardo Ürün Etiketi Ve Sistem Arasındaki Fiyat Farkı!

14.09.2014 Pazar akşamı Bernardo İzmit Outlet mağazasından 2 takım 6`lı su bardağı ve 1 adet sürahi almak için eşimle birlikte gittik. Ürünlerin fiyatlarını sorduk çalışan arkadaş ürünlerin yanında duran karttan fiyatları söyledi, bizde belki başka bir şeyler alırız diyerek fiyatın yazılı olduğu kartı kendimiz de inceledik. Ödeme işlemi için kasaya geldiğimizde ürünlerin fiyatlarına 10`ar TL zam geldiği, bu sebeple kusura bakmamamız gerektiği söylendi. Ben tepki gösterince "maalesef sistemin hesapladığı fiyatta değişiklik yapılamadığı" söylendi. Toplamda 30 TL daha pahalıya ürünü satın almak zorunda kaldık. Az ürün ve dikkatle durumu fark ettik. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Samet 1.185 Okunma

Cevaplar

 • Samet'in Teşekkür Mesajı01 Aralık 2014

  İzmit mağaza sorumlusuna sorunumun çözümü için teşekkür ederim.

 • Samet 22 Eylül 2014

  Farklı bir sorunumu buraya yansıtmadan İzmit Outlet mağazası çözdü, kendilerine teşekkür ediyorum. Benim bahsettiğim konu hakkında herhangi bir görüşme yapılmadı ve çözüm üretilmedi. Bernardo firmasını elde ettiği haksız kazançlardan dolayı kınıyorum!

 • Samet 22 Eylül 2014

  Eksik gelen ürünler teslim edildi fakat şikayetim eksik gelen ürün ile ilgili değildi! Herhangi bir çözüm üretilmedi ve Bernardo tarafından aranmadım. Lütfen sayın yetkili şikayet mesajımı tekrardan dikkatlice okuyup ondan sonra cevap veriniz..

 • Bernardo Temsilcisi22 Eylül 2014

  Merhaba, Müşterimizle görüşülerek konu ile ilgili bilgi verilmiş ve ürün teslim edilmiştir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön