Bernardo Tencerenin Tabanı Çıktı!

Gözde T. |

Bernardo dan aldığım çeyiz setiyle verilen tencerelerden birinin tabanı çıktı!Düdüklü tencere ise daha birkaç kullanımda hava kaçırmaya başladığı için kullanılamaz durumda bu çeyiz setlerinin içine defolu arızalı ürünleri koydukları aşikar!Düdüklü tencerenin tamiri için yardım istediğimde bana yardımcı olamayacaklarını söylediler böyle bir müşteri memnuniyeti anlayışı görmedim herşey satışı yapıp parayı alana kadarmış! Yeni bi ev kurmak için alışveriş yapıyosunuz özenerek dünyanın parasını ödeyerek iyi bir marka olarak bildiğiniz yerlerden alışveriş yapıyorsunuz ortaya çıkan sonuç hüsran. Sadece düdüklü tencerenin servis hizmeti almak istedim yardımcı olmadılar bu nasıl bir hizmet anlayışı!!

Etiketler :

Kırılma - Çatlama - Delinme Bayi Personel Kapak - Conta - Kulp sorunu

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gözde T.
  12 Mart
  12:42

  tamda bernardoya yakışır bir cevap..satış sonrası hizmetler mükemmel!! müşteri memnuniyetinin hiçbir önemi yok büyük frma anlayışınızı ayakta alkışlıyorum.

 • 12 Mart
  12:03

  Merhaba,

  Garanti kapsamında satılan ürünlerde servis desteğinin alınabilmesi için fatura ve garanti belgesinin müşterilerimiz tarafından beyan edilmesi gerekmektedir. Satış esnasında verilen bu belgelerin sorumluluğu müşterilerimizin sorumluluğundadır.

  Saygılarımızla.