31 Ağustos 2016

Bernardo Tencerelerde Oluşan Hasar.

Palladium Bernardo mağazasından iki yıl önce çeyizim için tencere seti aldım ve bunun yanında bir sürü ürün aldım kahvaltı seti çatal bıçak seti aksesuarlar suplalar ve hiç kullanmadım. İki ay önce evlenip kullanmaya başladım. Bu ürünleri alırken şu an düğün tarihimin belli olmadığını garanti kapsamı dışında kalırsa ne olacak dediğimde mağaza müdürü ve mağaza satış danışması ikisi birlikte beni ikna çabasına girip hiç sıkıntı değil beş yılda geçse biz ürünümüzün arkasındayız getirin bir sorun olursa ya değiştiririz ya da yenisini veririz demişlerdi. Tencerelerim en kısık ateşte ocağa koyduğumda kağıt yanar gibi yanmaya başladı içine ne koysam yapıştı gold olan kulpları nokta nokta küf atar gibi attı. Mağazaya götürdüm ve bana garanti süresi dolduğu için red olarak geri dönüş yaptılar. Bu durumun acilen çözülmemesi durumunda hukuki yolda hakkımı arayacağım.

Eda 630 Okunma

Cevaplar

  • Bernardo Temsilcisi06 Eylül 2016

    Merhaba, Bahsi geçen ürünün garanti süresi fatura tarihinden itibaren 2 sene dir.Garanti süresini aşıldığı için yardımcı olamamaktayız. Saygılarımızla.

  • Eda06 Eylül 2016

    Verilen cevap tatmin edici değildir. Bernardo mağası sözünün ve ürününün arkasında durmamıştır ve müşteri olarak mağaza müdürü ve satış danışmanı satış yapmak için bana yalan söylemiştir. Korkarım aldığım 5000 TL'ye yakın tutarında ki diğer ürünler de de sorun çıkar ve aldığım suplalar paslı çıktı fağnusumun altı birbirinden ayrık çıktı neyse ki onlarda değişim yapılmıştı fakat tencerelemlerimle ilgili sıkıntımın çözülmemesi değişim yapılmaması büyük hayal kırıklığıdır. Ve yine de çözüm sağlanmasını beklemekteyim. Ürünlerim hala Bernardo da beklemektedir.

  • Bernardo Temsilcisi06 Eylül 2016

    Merhaba, Müşterimizle daha önce görüşülmüş olup, konu ile ilgili gerekli bilgiler kendisine verilmiştir. Bu konuda farklı bir uygulama yapılması mümkün değildir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön