Bernardo Seramik Tencerenin Rengi Attı.

Mustafa Y. |

Yaklaşık 3-4 ay önce evlenirken evime Bernardo'dan aldığım seramik tencere setinin beyazlıkları bozulup griye döndü mağazaya gittiğimde faturasının olup olmadığını sordular bende ben yeni ev kurduğum için yüzlerce ürün aldım ve hiçbirinin faturasını saklamadım çünkü bana verilen faturaların bir örneğide sizde kayıtlı dediğimde bana bizim kayıtlar arşivlendiği için göremiyoruz tarzında çok çok komik bi bahane sundular.

Alışveriş aşamasında ürünü satabilmek için her türlü şikayetinizin arkasındayız diyen satıcılar şimdi genel merkez izin vermez diye bi sebeple beni geri çevirdiler. Ben tüketici hakları mahkemesine başvuracağım.

Etiketler :

Desen - Boya - Yazı Silinme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Y.
  07 Ocak
  12:11

  Gerçek anlamda bu sektörde gördüğüm en basit firma ayni sorunları karaca da emsan da yasadım hiçbir şey söylemeden hemen değişim yaptılar arkadaşlar paranızla kazıklanmayın gerçekten çok çok basit malları

 • Mustafa Y.
  02 Ocak
  16:36

  Ben alışveriş yapmış olduğum mağazayı biliyorum onlar benim alış veriş yaptığımı biliyor sizin ürününüzün arkasında durmanız bu şekilde mi oluyor neyse ben bankadan o mağazadan alışveriş yaptıgıma dair bordrolar var mahkemeyebaşvuruda bulunacam bilginiz olsun

 • 02 Ocak
  11:42

  Merhaba,

  Ürünle ilgili başvuru yapılabilmesi için ürüne ait fatura, garanti belgesi, değişm kartı vb. belgelerin müşterilerimiz tarafındna ibraz edilmesi gerekmektedir. Bu şartları taşımayan ürünle ilgili işlem süreci başlatılamamaktadır.

  Saygılarımızla.