14 Mart 2017

Bernardo Mağazası Aldığım Ürünleri 2 Haftadır Elime Ulaştırmıyor!

Kasım 2016 da Bernardo Samsun Piazza AVM şubesinden 5000 TL tutarında çeyiz alışverişi yaptım. Ürünler ev tutulunca adrese gönderilecek şeklinde anlaştık. Evimi tuttuğumda adres ve ürünü istediğim tarihi bildirdim. İstediğim tarihte gelmedi,1 hafta gecikmeli olarak 2 kargo halinde ve hala yine eksik olarak elime geldi.

Şu anda çaydanlık ve 89 parça çatal bıçak takımımın sandığı eksik. Bize pazar günü mağazaya gelip ürünleri alabileceğimiz söylendi. Söylenen tarihte mağazaya gittik. Depodan ürün arama bahanesiyle bizi 1 saat dükkanda tuttular. Ancak ürünü bulamadılar hafta içi aramamızı söylediler.

Şimdi aradığımda da ürünün gelmediğini ne zaman geleceğinin belli olmadığını söylediler. Düğün arifesinde beni bu kadar mağdur eden ve hala ürünlerimi bana ulaştırmayan Bernardo mağazasından şikayetçiyim ve çaydanlık ve çatal bıçak tasamın bir an önce tarafıma ulaştırılmasını istiyorum.

Betul 1.627 Okunma

Cevaplar

  • Bernardo Temsilcisi24 Mart 2017

    Merhaba, Müşterimizle daha önce görüşülmüş olup, konu ile ilgili gerekli bilgiler kendisine verilmiştir. Saygılarımızla.

  • Betul 24 Mart 2017

    14 Mart'ta yazdığım şikayete halen bir sonuç alamadığım için tekrar yazıyorum. Samsun Piazza Bernardo mağazası Çeyiz seti içinde almış olduğum çaydanlık ve çatal bıçak kutusunu halen elime ulaştırmış değil. Adana mağazasından çaydanlık getirdiler ancak o çaydanlık benim aldığım çaydanlık değil. Pembe renkli saçma bir çaydanlık bana kutuyu bile kontrol ettirmeden vermeye çalışıyorlar. Çeyiz setim tamamen rezil oldu. Önce yemek takımlarım gelsin diye 2 hafta uğraştım şimdi de 1 aydır çaydanlık peşinde koşturuyorum ve mağazanın umurumda değil. Bu kadar müşteri memnuniyetine önem vermeyen bir mağaza görmedim. Satana kadar diğer firmaları kötülüyorlar sattıktan sonra ürününü alabilmek için resmen sürünüyorsun. O kötüledikleri firmalardan alan arkadaşlarımın hepsinin takımları tam geldi hiç sıkıntı çekmediler. Bernardo yetkilisine bu mesaj iletilecekse artık gerekenin yapılmasını rica ediyorum

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön