24 Nisan 2013

Bernardo Kusurlu Seramik Çelik Tencere Seti!

08. 04. 2013 tarihinde Aydın-forum-bernardo mağazasından shıny çelik-seramik tencere seti aldığımı, mağaza çalışanlarının 3 kat seramik ve çelik olduğu için bulaşık makinasında gönül rahatlığı ile yıkanacağını söylediklerini, ancak daha ilk yıkamada çizikler olduğunu ve seramiklerinin dökülmeye başladığını' bernardo yetkililerine ilettim.

15. 04. 2013 akşam üstü mağazaya tencere setini götürdüm ve 'merkeze göndereceklerini ne zaman cevap geleceğini bilmediklerini söylediler. Ayrıca çok ilginçtir personel '250, 00 tl nin çok büyük bir mevla olmadığını' ifade ettiler. Ancak unutulmamalıdır ki özellikle kendim için konuşuyorum-para kolay kazanılan bir materyal değildir.

Ferhat 617 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat 15 Mayıs 2013

    Ürünün ücretini tarafıma iade eedileceği konusunda 07.05.2013 tarihinde mağaza benimle irtibata geçti. O gün mağaza gittim ve bana bir makbuz verdiler. Ancak; 8 gün geçmesine rağmen ve mağaza yetkilisi 1 hafta içinde kartınıza iade edilecek demesine rağmen henüz kartıma iade edilmiş bir tutar yok. Ne kadar ciddi çalışan bir firmaymış!

  • Bernardo Temsilcisi25 Nisan 2013

    Merhaba, Müşterimiz ürünü 15.04.2013 tarihinde mağazamıza bırakmıştır. Ürün incelenmek üzere merkezimize gönderilerek işlem sırasına alınmıştır. Mağaza personelinin geri dönüşle ilgili kesin bir tarih belirtmesi mümkün olmamaktadır. Bu bilgi daha önce müşterimizle de paylaşılmıştır. İşlem sonuçlandığında müşterimize mağazamız tarafından geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön