05 Haziran 2013

Bernardo Kırılan Parçaları Tamamlamıyor!

Bernardo, yemek takımınızın kırılan parçalarını tamamlıyor! Bernardo’dan satın aldığınız 12 kişilik yemek takımları 5 yıl boyunca, 6 kişilik yemek takımları ise 2 yıl boyunca parça tedariği kapsamına giriyor. Şeklinde bir şey vaad ediyorsunuz denizli bernardo mağazasına yaklaşık 3 ay önce böyle bir talebim olduğunu ilettim ama hala bir sonuç göremedim.

Zaten çeyiz takımlarımı Bernardo dan alarak çok büyük bir yanlış yaptım. Yemek takımı 4 ay gelmedi başka ürün almak zorunda kaldım çatal bıçaklar küflendi kırılmaz diye satılan porselen tava ocağımın üstünde param parça oldu.

Merve 699 Okunma

Cevaplar

  • Merve 05 Haziran 2013

    çalışanlarınıza faturamla birlikte gitmiştim aldığım tarihi görmediler mi acaba bi bahane bulacağınız zaten belli ilanı silmicem ki herkes bernardo hakkında bilgi sahibi olsun alırken bir daha düşünsün

  • Bernardo Temsilcisi05 Haziran 2013

    Merhaba, Müşterimizin bahsettiği parça temin garanti uygulaması 2012 ekim itibari ile başlamış olup, her model için geçerli bulunmamaktadır. Müşterimiz ürününü 31.07.2011 tarihinde almış olup, bu dönemde ve aldığı yemek takımında herhangi bir parça temin garantisi bulunmamaktadır. Ürünün satışının ve stoğunun bitmiş olması sebebi ile parça temini konusunda bir şey yapılamamaktadır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön