Bernardo Kargo Tarafından Gelen Ürünler Kırık ve İstenilenin Dışında!

Büşra A. |

Cevahir Bernardo'dan aldığım yemek takımında hatalar bulunmakta ve gönderilen kadeh seti beğenilenin dışında ve farklı bir ürün olarak kırık bir şekilde elime ulaşmıştır. Durumu belirtmek için mağazayı aradım ve iadesini istedim bu konuda kimse yardımcı olmadı. Tüketici Haklarına göre 1 hafta içerisinde para iadesi yapmak zorunda bu yasal bir haktır fakat ısrarla ürünü iade almadılar. Müşteri hizmetleri ile görüşmem söylendi görüştüğüm kişinin üslubu da çok yanlıştı bana istediğiniz yere şikayet edin hiçbir şekilde geri ödeme olmayacağını söyledi. Bernardo'nun kendi sitesinde ise "cayma hakkından " bahsediliyor bunu sorduğumda ise sadece internet üzerinden alınan ürünler iade olabiliyor denildi. Sonuçta bu ürünlerde bana kargoyla geldi ürünleri görmedim farklı ürün geldi ve belirtilmeden yeni üretimi gönderildi. Kesinlikle bir daha alışveriş yapmam her şey Bernardo da parayı verene kadar!

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Teslimi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Temmuz
  18:06

  Merhaba,

  Müşterimize satış esnasında belirtildiği gibi konu ile ilgili gerekli değişim ve temin sürecinin yapılabileceği açıklanmış ve memnuniyeti adına kendisine hediye çeki verilmiş ve müşterimizde bu çeki daha önce kabul etmiştir. Bu konuda farklı bir uygulama yapılması mümkün olmamaktadır.

  Saygılarımızla.

 • Büşra A.
  09 Mayıs
  13:54

  İlgili mağazadan 1.900 TL'lik çek verildi. Mağaza müdürüyle konuşmalarım ses kaydı olarak duruyor kampanyasız ürünlerde geri iade yapıyoruz demişti bir sonra ki konuşmam da ise bize kampanyasız ürün gelmiyor Aralık ocak ta geliyor diyerek başından attı. Çeki de harcamak istemiyorum bir daha o mağazaya girmeye tahammülüm yok. Her yerde firmanızı kötülemeye devam edeceğim!