25 Aralık 2014

Bernardo Kampanyalar Konusunda Yanlış Bilgilendirme Yaptı.

Ankara’da birçok Bernardo Mağazasını gezdik ve yaklaşık 1 ay önce 3500 liralık alışveriş yaptık. Yemek seti alana 800 Liralık hediye çeki kampanyasının biteceğine dair telefon dahi aldık. Hatta alışverişi yaptığımız gün Armada mağazasındaki Akbank post cihazı bozuktu ve hemen cepa mağazasından ödeme işlemi yapalım yoksa kampanya yarın bitecek uyarısında dahi bulundular doğal olarak biz de ürünleri aldık.

Geçenlerde AVM’ye gittiğimizde hediye çekinin 1000 liraya yükseltildiğini gördük. 3500 liralık alışveriş yapan biri olarak 200 liralık zararım var, takdir edersiniz ki 200 lira günümüz şartlarında önemli bir miktar. Mağduriyetimin giderilmesi konusunda herhangi bir düzenleme yapılmasını istiyorum.

Safi 1.180 Okunma

Cevaplar

  • Safi 25 Aralık 2014

    Bilgilendirmeniz için teşekkürler bundan sonra hiçbir şekilde tercihimiz Bernardo firması olmayacaktır bilginize. Ürünleri iade etme hakkımın da saklı olduğunu düşünüyorum bilginize İyi Çalışmalar... Saygılarımla...

  • Bernardo Temsilcisi25 Aralık 2014

    Merhaba, Fimaların kampanya, içerik, fiyat vb. uygulamaları değiştirme hakkı saklı olup, geçmişe dönük işlemlere güncel kampanya kurgusu uygulanamamktadır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön