02 Nisan 2013

Bernardo İndirimler Yanıltıcı!

Bernardo Tepe Nautilus mağazasından Pink Garden 12 kişilik günlük yemek takımını 800TL + 200 TL indirim çeki olmak üzere satın aldık. İndirim çekini de başka bir üründe kullanabileceğimizden dolayı bize 600 TL'ye gelmiş oldu. Kargodan gelen paketi açınca içinde kırık parçalar ve bozuk kaliteli ürünler olduğunu görünce değişim için 2-3 gün sonra firmaya gittik.

Bizim, birkaç gün önce 800TL + 200 TL indirim çeki ile aldığımız ürünün aynısının 500TL'ye indirildiğini gördük. 100 TL zararımız oldu. Firma yetkililerine söyleyince açıklama yapamadılar. Bu durumu gördükten sonra Bernardo'ya ve indirim numaralarına asla inanmıyorum. Bir daha Bernardo'dan alışveriş yapmam.

Mustafa 273 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 08 Nisan 2013

    Satın alma işlemi sırasında mağaza müdürü bize ürünün içerisinde 6 adet kahve fincanı ve 6 adet çay fincanı yerine 12 adet çay veya kahve fincanı olduğunu söylemişti. Kutuyu açınca 12 adet çay veya kahve fincanı yerine 6 adet kahve ve 6 adet çay fincanı çıktı. Çay fincanımız olduğu için sorduk ve değişimi yaptık. Bundan dolayı teşekkür ederiz. Kırık parçaların içinde bir tane kahve fincanı tabağı kırık olduğundan ve 12 adet kahve fincanına tamamladığımızdan otomatik olarak bir tane kahve fincanı tabağı eksik kaldı. Yaklaşık 1 ay önce yani kırık parçaları değiştirdiğimiz gün talep ettik. Bu zaman kadar herhangi bir cevap gelmedi. Unutuldu. Sonuçta Bernardo'ya olan güvenimi kaybettim. Ayrıca, bize satılan ürününü altına bakınca "Bone China" veya herhangi bir başka ifade yoktu. Sora başka bir mağazaya sorunca bu ürünlerin 3.sınıf çin malı olduğunu söylediler. Hiç bir kimseye referans göstermeyeceğiz.

  • Bernardo Temsilcisi08 Nisan 2013

    Merhaba, 20.02.2013 tarihinde alışveriş yapmıştır. Farklı dönemlerde farklı kampanyalar yapılabilmekte, her kampanya kendi içerisinde farklı avantajlar barındırabilmektedir. Kargo kırıkları firmamızın garantisi altındadır ve ücretsiz olarak temin edilmiştir.Ayrıca müşterimiz mağazaya geldiğinde almış olduğu yemek takımının içerisindeki çay fincan takımını türk kahvesi fincanı ile değiştirmek istemiş, memnuniyeti adına bu konuda müşterimize yardımcı olunmuştur. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön