15 Mayıs 2013

Bernardo İncelemeye Giden Ürünlerden Haber Yok!

Tencere takımımla ilgili şikayetime gelen cevap mailine istinaden verilen bilgi ve müşteri hizmetleriyle de görüşmem doğrultusunda takımdaki en küçük tencere ve tavayı İstanbul Kozyatağı Carrefour mağazasına 11.05.2013 tarihinde merkeze gönderilerek incelenmesi üzerine faturamla birlikte teslim ettim. Satış temsilcisi bayan arkadaşa da tencere ve tavanın kenarlarından çıkan döküm izlerini parmağıma gezdirerek gösterdim. Ben bu ürünü sağlıklı seramik kaplama olduğu için ve 1 alana 1 bedava kampanyasından almıştım şimdi ürünün iadesini ve yerine istediğim ürünleri yine aynı şartlarda alabilmeyi istiyorum. Sürecin biran önce sonuçlanmasını ve bilgilendirilmeyi istiyorum.

Nurettin 176 Okunma

Cevaplar

  • Nurettin'in Teşekkür Mesajı10 Haziran 2013

    Şikayetime geç de olsa çözüm bulunduğu için teşekkür ederim.

  • Nurettin23 Mayıs 2013

    Açıklamanızda 10 gün içinde sonuçlanacağını söylemiştiniz bugün 12. gün oldu ve hala bir geri dönüş sağlanamadı. Bernardo markasına güvenerek yaptığım alışverişte memnuniyetsizliğimin giderileceğini ve paramın çöpe gitmeyeceğini düşünmüştüm. En kısa sürede cevap beklemekteyim.

  • Bernardo Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Merhaba, Daha önce müşterimize açıklandığı gibi incelenmek üzere merkezimize gönderilen ürünler belli bir işlem sırasına alınmakta olup, daha sonra ilgili mağaza aracılığı ile geri dönüş sağlanır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön