15 Mayıs 2014

Bernardo İade ve Müşteri Hizmetleri.

11.05.2014 Tarihinde Bernardo İstanbul 212 mağazasından 2.424 TL' lik alışveriş yaptım ancak; aynı gün aileme gelen bir maliye cezasından dolayı ve aileme yardımcı olmak zorunda olduğum için ürünleri tekrar iade etmek istedim. Müşteri ilişkilerine ulaşmak mümkün değil. Mağaza ise bu sorun bizi ilgilendirmez, ürünleri görerek aldınız iade edemezsiniz diyor. Ben zaten almışım.

İade edecek olsam bugüne kadar alışveriş yapmazdım. Şimdi mecburen tüketici hakem heyetine başvuracağım, çünkü firmanın merkezine de ulaşılmıyor. Firma birde kurumsal olduğunu beyan ediyor. Böyle kurumsallık mı olur? Müşterisini mağdur eden bir kurumsallık

Muhammet 943 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet20 Mayıs 2014

    Merhaba, Firma merkezi olmasına rağmen müşterisiyle iletişime geçmeyip sade mağazadan aldığı geri bildirimle müşteriyi değerlendiriyor. Keşke benimle iletişime geçip sorunumu nasıl çözebilecekleri konsusunda hem fikir olabilseydik . Zaten firma merkezini sizde arayabilirseniz ulaşamayaksınız.

  • Bernardo Temsilcisi16 Mayıs 2014

    Merhaba, Müşterimiz alışverişini pazar günü kendi isteği (kampanya,fiyatvb. durumları bilerek) ile gerçekleştirmiş, alışverişi ile ilgili olarak talebini olumsuz olarak değerlendirildiği kendisine bilgidirilmiştir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön