24 Ekim 2016

Bernardo İade Sorunu.

Bernardo Marmara park şubesinde ki yetkili olduğunu söyleyen ve yetkili olmadığı halde benim ürünlerimi iade alabileceklerimi söyleyen çalışanlar ürünlerimi getirdiğinde bunlar orijinal paketinde değil diye ürünlerimi almadılar... İşin enteresan tarafı ürünü paketleyen de bir başka Bernardo şubesi! Eğer orijinal paketi olmadan bir ürünü satabiliyorlar ise neden başka bir şube tarafından değişim yapılamadığını anlatabilmiş değilim!

Dilek 1.287 Okunma

Cevaplar

  • Dilek08 Kasım 2016

    Size yanlış bilgi verilmiş. Ben mağazaya gidip değişim yapıp yapamayacaklarını sorup ürünü mağaza çalışanlarından onay aldıktan sonra getirdim. Ancak ürünü açtıklarında ama bu orijinal paketinde değil diyerek iade almaktan vazgeçtiler. Başlangıçta benimle ilgilenen kişi aslında yetkili olmadığını söyleyerek talebimi reddetti. Ayrıca mağazaada görevli bir bayan gayet kaba bir şekilde ve yüksek sesle benimle konuştu ve bu tavrı benim ve çevredeki herkesin dikkatini çekti. Sonuç itibari ile ben başka bir şubenizden değişimi sorunsuzca gerçekleştirdim. Ama benim sorunum gene bir Bernardo tarafından paketlenen bir ürünün başka bir şube tarafından kabul edilmeyişi ve müşteriye karşı gerçekleştirilen kaba tavır... . Bir daha alışveriş yapmadan önce defalarca düşüneceğim bir marka haline geldiniz.

  • Dilek28 Ekim 2016

    Mağaza personeliniz yanlış bilgi vermiş. Ben önce kendilerine yanımda şuanda bir değişim kartı olmadığını böyle bi durumda değişim yapabilmemin mümkün olup olmadığını sordum. Ancak kendileri ürünü getirebileceğimi söylediler. Bende bunun üzerine ürünü aracımdan alıp getirdiğimde bu ürün orijinal paketinde değil diyip değiştiremekten vazgeçtiler. Bana değiştirebileceğimi söyleyen kişi aslında yetkili olmadığını söyledi ve başka bir bayana yönlendirdi. O kişide bana gayet kaba bir tavırla kesinlikle değiştiremeyeğimi söyledi. Ben bu tavır ve birkaç dakika içinde değişen fikir değişikliğinden rahatsızım. Daha önce defalarca alışveriş yaptığım bi mağazanın bu tutumundan çok rahatsızım.

  • Bernardo Temsilcisi28 Ekim 2016

    Merhaba, Fatura ve Garanti Belgesi olmadan ürünlerle ilgili hiçbir işlem yapılamamaktadır.Bu bilgi mağaza personelimiz tarafından müşterimize iletilmiştir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön