17 Nisan 2013

Bernardo Garanti İşe Yaramıyor!

Şu anda Bernardo da aynısı satılan ve altında Bulaşık makinesinde yıkanabilir 5 yıl garanti yazan BONE CHİNA yemek takımını yaklaşık 4-4, 5 yıl önce satın almıştık. max 10 -15 kez kullanılmasına rağmen üzerinde desenler deforme olmaya başladı, tam 3 ay önce mazaya başvurdum, ben İstanbul merkezi arayana kadar geri dönüş olmadı mağazaya 3-4 kez uğramama rağmen!

En son dün İstanbul merkezi aldığım cevap ürünün makine de yıkanadığı için deforme olduğu yönünde! 2500 -3000 Tl ye yemek takımı satıp garantinin arkasında duramayan firmadan ben bundan sonra alış veriş yapmam. Bu arada bana iletilen bir cevap yada firma mağazadan bu bildirim için arayan da hala yok!

Bulent 429 Okunma

Cevaplar

  • Bulent 24 Nisan 2013

    keske telde soylenen herseyi yazsaydınız söylediğim gibi, numune tabağımı almak dışında bir daha Bernardodan birsey almayacağım, garantisinin arkasında duramayan satıcı olmaz, bir inceleme 3 ay sürdü... daha ne diyeyim 3 ayda o tabak sizde bile deformasyon yaşamış olabilir...

  • Bernardo Temsilcisi17 Nisan 2013

    Merhaba, 16.04.2013 tarihinde müşterimizin bildirdiği mail adresine (mail adresi burada belirttiği mail adresi ile aynıdır) yazı gönderilmiştir. Mşterimizin 2008 yılında ürünü almıştır. Şuan satışımızda bulunan model farklı bir firma tarafından üretilen bir üründür. Üründe yapılan değerlendirmede; zaman içersinde kullanıma bağlı olarak deformasyon yaşandığı görülmüştür. Ayrıca müşterimizin belirttiği '5 yıl garanti' belli model yemek takımları için Ekim 2012 itibari ile geçerli olan bir uygulamadır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön