03 Şubat 2014

Bernardo Elden Taksit!

Trabzon/Forum/Bernardo mağazası. Yaptığımız alışverişin ücretinin bir kısmını kredi kartı ile çektikten sonra kalanını elden taksit yaptık. Biz taksitlerin gününü hiç aksatmadan ödedik. Sadece son taksiti ödemeyi unuttuk. Elden ödeme gününü biraz geciktirince bize danışılmadan kredi kartı bilgilerimiz kullanılarak şifresiz işlem gerçekleştirildi ve taksit o şekilde ödendi.

Bir telefon dahil edilmedi. Bize hiç bir bilgi verilmedi bu konuda biz kendimiz fark ettik. Kart bilgilerimizi bize sormadan kaydedip kullanma cüretini nasıl gösterirler? Çalışanlardan şikayetçiyiz.

Setenay 1.584 Okunma

Cevaplar

  • Setenay'ın Teşekkür Mesajı07 Şubat 2014

    Sözleşmeyi imzalarken elden taksit yapıldığı için formalite olarak imzaladıçağımızı söylediler. İlgilerinden çok memnundum ancak bu durumdan sonra kesinlikle tekrar alışveriş yapmam...

  • Bernardo Temsilcisi03 Şubat 2014

    Merhaba, Müşterimiz mağazamızdan 'sözleşmeli satış' işlemi ile alışveriş yapmıştır. Sözleşme geriği belirlenen taksit tarihinde ödenmeyen tutarlar, müşterimizin sözlşeme düzenlenirken tamemen kendi iradesi ile verdiği kredi kartı bilgilerinden otomatik olarak banka sistemi tarafındna çekilmektedir. Müşterimiz sözleşmedeki yükümlülükleri ve paylaştığı bilgileri bilerek ve kabul ederek bu sözleşmeyi imzalamıştır. 22.01.2014 tarihinde ödenmeyen taksit tutarı banka sistemi tarafından 23.01.2014 tarihinde tahsil edilmiştir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön