02 Nisan 2015

Bernardo Eksik Ürün!

19 Temmuz 2014 tarihinde Antalya Terracity Bernardo mağazasından nişanlımla birlikte aldığımız 2 adet yemek takımından 1 tanesinde tatlı tabakları (6 adet) çıkmadı. Kargo ile bize 2 koli olarak gönderilen ürünlerden 1 kolisini kontrol etmiştik.

Gayri ihtiyari nasıl olsa bir hata yoktur diye diğer koliyi kontrol etmemiştik. Çeyiz olarak alınan bu ürünleri yerleştirirken tatlı tabakların eksik olduğunu fark edip gerek aldığımız mağaza gerekse merkez ile iletişime geçtik ve bize para karşılığında bu ürünleri alabileceğimizi söylediler. Evet alalı biraz zaman olmuş ve evet maalesef ülkemizde kötü niyetli insanlar bunu suistimal edebilir ama o insanlar bizler değiliz. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Burak 1.083 Okunma

Cevaplar

  • Burak02 Nisan 2015

    Böyle söyleyince kurumsal oldunuz değil mi? 6 adet tatlı tabağı size hiçbir zarar vermez. Zaten eğer üretilmiş bir ürünse stok fazlası görünmesi lazım düzgün takip edilen bir şirket iseniz. Fakat anlıyorum ki ne düzgün bir iş akışınız ne de müşteri memnuniyet çabanız var. Sizi tebrik ediyorum bu cevabınız ve çözümünüz için.

  • Bernardo Temsilcisi02 Nisan 2015

    Merhaba, Satış esnasında tüm müşterilerimize ürünleri teslim aldıktan sonra gerekli kontrolleri yaparak kırık vb. durumları en geç 15 gün içerisinde bildirmeleri gerektiği belirtilmektedir. Bu bilgiler garanti belgesinde yazılı olarak da bulunmaktadır. Müşterimize gerekli prosedür açıklanmış olup, bu konuda farklı bir uygulama yapılamayacağı belirtilmiştir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön