11 Eylül 2014

Bernardo Eksik Problemli Ürün!

Ağustos ayında Marmara Park Bernardo dan yemek takımı,günlük yemek ve kahvaltı takımı aldım.Ürünler geldiğinde toplam 12 parça problemliydi.Çatlak,boyalı,çizik vs, .Daha sonra kendim ürünleri götürdüm.4 parça mevcut değildi.Ana yemek tabağı,şekerlik ve kapağı,kahvaltı tabağı.Bana orda çalışan müdür size sonra göndereceğiz dedi.Ürünler geldiğinde yine ana yemek tabağım yoktu.2 kez aradım muhattap bulamadım.Döneceğiz dediler aramadılar.Tabağım hala yok ve şikayetçiyim.

Remziye 1.000 Okunma

Cevaplar

  • Remziye 31 Ekim 2015

    Mağazadan bir başka bayan diğerinin izinli olduğunu söyledi. Durumu anlattım, ve de loğusa halimle bebeğimi onların yüzünden bırakıp onlarla uğraştığımı, neden beni bu şekilde bir kez daha rahatsız ettiklerini dile getirdim. Herkesi arayıp borcunuz var m diyorsunuz dedim. Bana herkesin aklı var şeklinde cevap verdi. Özetle özürleri kabahatlerinden büyük. Çpk pişmanım ürünlerini aldığımdan dolayı, hem ben aldığım ürünü o kadar para verip makinada yakayamayacaksam siliniyorsa ne gerek var o kadar para vermeye? Her açıdan pişmanım. Ben bankaya gidene kadar kara kara düşünüp üzüldüm. Buna ne hakları var? Genel müdürlüğe gerekirse tüketici haklarına kadar şikayetimi yapacağım.

  • Remziye 31 Ekim 2015

    Aradan 1 yıldan fazla zaman geçti, yaklaşık 2 hafta önce bir bayan arayıp:Ben bernardodan arıyorum sizin odenmemiş 980 TL tutarında taksidiniz var. Avukatlar dosyanızı önüme getirdi. Bekletiyorum, ödemeniz için sizi mağazaya bekliyoruz. Ödendi belgesi vereceğim. Şeklinde bir konuşma yaptı. Bende:aradan bir yıl geçmiş ve siz bana şimdi mi donuyorsunuz? Zaten ben kredi kartıyla alışveriş yaptım, ve de kart borucumun tamamını kapatıp, hatta kartı bile kapattım dedim. Bunun üzerine ödediyseniz bankayl görüşün yoksa mahkemelik olacaksınız şeklinde konuştu. Sonraki gün bankaya gidip durumu anlattım bana o dönemin ekstrelerini verdiler. Ben de mağaza telefonunu aradım.

  • Bernardo Temsilcisi11 Eylül 2014

    Merhaba, Müşterimizin parçaları bir hafta içerisinde tamamlanmış olup, kendisinede süreçli ilgili bilgilendirmeler daha önce yapılmıştır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön