Bernardo Değişim Farkını İade Etmiyor Ürün Almamı İstiyor!

İlke Ö. |

Mayıs da Absolute Gold takımı aldım. Temmuzda gelen ürünün gold kısımları defoluydu. Değiştireceğiz dediler 2. takım geldi, durum yine aynı.Anlayışlı davrandım 3. takım yollandı mağaza çalışanıyla birlikte tek tek ürünleri kontrol ettim ki ne mecburiyetim var sonuç? Yine hüsran. Sırf marka imajınıza güvendiğim için iade yerine değişimi kabul ettim ve vaves takımı aldım. Önceki takımı 2450 TL vavesi 1650 TL ye aldım. Arada kalan 800 TL param iade yerine hala değişim denerek verilmedi. Bu kadar sorundan sonra mağazanızdan çay kaşığı dahi almak istemiyorum. Güler yüzlü mağaza çalışanınız olmasa çoktan tüketici mahkemesine başvururdum. Şimdi bu sorunu kim çözer yoksa ben başvurayım mı?

Etiketler :

Fiyat Bayi Kusurlu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlke Ö.
  20 Ekim
  21:54

  Aldığım ürünü dahi keyifle kullandirmayan kurum.

 • İlke Ö.
  20 Ekim
  21:53

  Kendi istegimle hediye çeki verilmedi hatta oyle bir kurumsunuz ki elinizde bir çek dahi olmadan deftere yazıldı. Arayin mersin forum magazanizi dogru dürüst bilgi alın.!

 • 15 Ekim
  17:30

  Merhaba,

  Müşterimiz değişim işlemi yaptığı dönemde kendisine istediği doğrultusunda 'hediye çeki' verilmiştir. Hediye çekini geçerlilik tarihine kadar kullanabilir. Hediye çekinin iadesi gibi bir uygulama söz konusu olmamaktadır.

  Saygılarımızla.