04 Aralık 2015

Bernardo Deforme Yemek Takımı İncelemesi ve Geri Dönüş Olmaması.

Bernardo'dan aldığım Star yemek takımının üzerindeki desenler bir süre sonra soyulmaya ve deforme olmaya başladı. İnceleme için takımımdan 3-4 parça örnek gönderdim. Öncelikle deforme parçalarınızı değiştirelim diye benim arayıp sormamla bir dönüş alabildim fakat bunu kabul etmediğim için süreç genel müdürlüğe aktarıldı bu şekilde deforme olan başka parçalarda var sürekli takibini yapamayacağım yemek takımımı değiştirmek istiyorum fakat genel müdürlük bir kere bile dönüş yapmadı. Ben defalarca aradım hep aynı şeyi söylüyorlar. Biz hemen size dönüş yapacağız diye ama aylar oldu bir dönüş yok, Bernardo genel müdürlük müşteri hizmetleri gerçekten Bernardo tercih ettiğime pişman olmamı sağladı.

Melek 758 Okunma

Cevaplar

  • Melek14 Aralık 2015

    Merhaba, değerlendirmenizi doğru kabul etmiyorum, bulaşık makinesinin standart yıkama programını kullanıyorum ve sıcaklık ayarı yoktur, yüksek sıcaklık sonucu hasar doğru değildir yemek takımımın değişimini talep ediyorum. Aynı şekilde kahvaltı takımlarımı da bernardodan aldım ve aynı koşullarda yıkıyorum herhangi bir deformasyon onlarda olmadı. Yemek takımımın tamamen değişimi ile ilgili olarak geri dönüşünüzü bekliyorum ve hasarlı parçaların değişimini kabul etmiyorum, yardımcı olmazsanız gerçekten tüketici haklarına başvuracağım.

  • Bernardo Temsilcisi10 Aralık 2015

    Merhaba, Üründe görülen deformasyon yıkama koşullarına uyulmaması (yüksek sıcaklıkta yıkanması) sebebi ile oluşmuş olup, müşteri memnuniyeti adına 4 ad. parça değişimi onaylanmıştır. Kullanıma bağlı hatalar garanti kapsamına girmediği için talep olumsuz olarak değerlendirilmiştir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön