Bernardo Defolu Ürün!

Burcu S. |

Cevahir Bernardo'dan çeyiz takımı aldım.Nişanlıma fiyat yüksek geldi ve 7 gün içinde iadesini istedim cayma hakkımı kullanmak istedim.Böyle bir hakkım olmadığını iade almadıklarını ilettiler.Üstelik bana aldığım gün kampanyanın son gün olduğu söylendi fakat ertesi gün gittiğimde devam ediyordu.Nişanlımı bir şekilde ikna ettim çeyiz setinden ürün beğendim daha uygun bir set ve daha fazla ürün aldım.Ürün teslim edildiğinde yemek takımı porseleni çok berbattı bir çok defolu ürün geldi yaldızları baskıları kaymış, bir tanede kırık tabak geldi. Nefret ettim ve sinirlerim alt üst oldu ben epilepsi hastasıyım ve artık sinirlenmek bununla uğraşmak istemiyorum paramın iade edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Teslimi Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burcu S.
  11 Eylül
  18:27

  sakın burdan yemek takımı alıp benım gıbı rezıl olmayın ceyiz sericem su takıma bakın iadesi yapılmıyor.ben degiişim istemiyorm.tuketıcı hakları maddesınde de yazdıgı gıbı bu urunlerın ıadesını ıstıyorum yeter artık gercekten.verecegınız bır 500tl para ıadesı yapmayın satıs yaparken kurumsallıktan bahsedıyorsunuz bıraz kurumsal fırma gıbı davranın.

 • 03 Eylül
  17:35

  Merhaba,

  Müşterimizle görüşülerek talebinin olumsuz olarak değerlendirildiği bilgisi paylaşılmıştır. Firma olarak gerekli iyi niyetli yaklaşım daha önce kendilerine sağlanmıştır. Bunun dışında farklı bir uygulama olması söz konusu değildir. Taşıma esnasında oluşan hasarlar firmamızın güvencesi altında olup, mağazamıza bu parçaları getirdiği takdirde değişimi sağlanacaktır.

  Saygılarımızla.