18 Şubat 2013

Bernardo Çelik Tencere 1 Kez Kullanıldı ve Paslandı!

Bernardo dan aldığım çelik tencere 1 kez kullandıktan sonra paslandı. Mağazaya götürdüm. Sizin hatanız bulaşık makinasında yıkanmaması gerekirdi dediler. Evdeki bütün tencerelerimi makinada yıkadığımı ve hiçbir sorun yaşamadığımı belirtince de yanlış yapıyorsunuz diyerek kestirip attılar. Israrla değişim istedim.

Faturamı taşınma esnasında kaybettiğimi belirttim. Ancak ürünü taksitli olarak kredi kartıyla aldığım için, ekstrelerimi beyan edebileceğimi ve sistemden fatura numaramı bulmaları konusunda yardım rica ettim. Bu sefer de firma merkezinde müşteri ilişkilerinden böyle bir şey yapamayız, faturanızı kaybetmeseydiniz, kaybettiyseniz sizin sorununuz diye cevap aldım. Bernardo buymuş.

Ayşegül 532 Okunma

Cevaplar

  • Ayşegül18 Şubat 2013

    ayrıca bu ifadelerin personeliniz tarafından kullanıldığına dair 2 kişi şahittir. Bernardo burada doğru beyenat vermemektedir.

  • Ayşegül18 Şubat 2013

    Şikayette belirtilen ifadeler fatura ile ilgili olanlar, firma merkez ofisinizde müşteri şikayetleri telefonlarının aktarıldığı Saadet Hanım tarafından , bulaşık makinasında yıkanmaması gerektiği ise İzmir CArrefour Bernardo mağazası, mağaza sorumlusı Onur Bey tarafından söylenmiştir. Ayrıca fatura her şekilde kaybolabilir. Kredi kartı ekstresinde alınan tarih bellidir. Ciddi ve müşterisini önemseyen bir firmanın bu konuda müşteriye yardımcı olması gerekir. MAğazada çıktığını ifade ettiğiniz lekeler, ürünüm eve getirdiğimizde aynen eskisi gibi yerinde durmaktadır. Bernardo sadece malı satana kadar karşıdakini önemsiyor. Satıldıktan sonra müşteri de satış sonrası hizmet de umrunda değil....

  • Bernardo Temsilcisi18 Şubat 2013

    Merhaba, Satış esnasında verilen faturanın beyan edilmesi müşterilerimizin yükümlüğündedir ve faturasız işlem yapılamamaktadır. Bu bilgi müşterimizle de paylaşılmıştır. Müşterimizin şikayetinde belirttiği ifadeler tarafımızdan kullanılmamıştır. Ayrıca belirtilen lekelerin mağazamızda ürün temizlendiğinde çıktığı görülmüştür. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön