05 Haziran 2014

Bernardo Çatal Bıçak Takımım 2 Yıkamada Oksitlendi.

Geçen sene Bernardo'dan aldığım 2 kutu çatal bıçak takımım 2 defa yıkamada oksitlendi. 1 ay önce evlendim sadece 2 defa 8-9 parçasını yıkadım. Bir anda nokta nokta pas lekeleri oldu. Bu durumu Bernardo'nun müşteri hizmetlerini arayıp anlattım. Bana fatura olmadığı için yardımcı olamayacaklarını şöyledir ürünleri mağazaya getirsem sıfır gibi olduğunu göreceksiniz.

İstanbul'daki birçok mağazanızdan alışveriş yapıyorum ve sizde kaydım var, her kampanyanızda mail- sms atıyorsunuz, neler aldığı görebilirsiniz, diğer züccaciye markaları beni 6 ayda bir arayıp ürünlerimizi kullanıyor musunuz, memnun musunuz bir sorun var mı diye arıyorlar. Bernardo kendi ürününü bile tanıyamayacağını söylüyor.

Dilara 945 Okunma

Cevaplar

  • Dilara07 Haziran 2014

    Buradan çeyiz alan kızlara sesleniyorum, bernardonan hiçbirsey almayın,, defolu ürünlerini bile kabul etmiyorlar... Karacadan aldığım hiçbirsey bozulmadı ve beni 6ayda bir arıyorlar memnunmusunuz diye yazık etmişim, yeni evlendim ve 1ayda kullandığım çatal bıçak takımı mahvoldu... Çöpe atarım gider...

  • Dilara07 Haziran 2014

    Geçen sene çeyizim için aldığım ürünlerin faturasını nasıl bulabilirim.???,faturasız kendi ürününüzü mü tanıyamıyorsunuz? 1ay önce paketinden açtım... Böyle ilgisiz bir firma görmedim...

  • Bernardo Temsilcisi05 Haziran 2014

    Merhaba, Ürüne ait satış faturasını ibraz etmek müşterilerimizin yükümlülüğündedir. Faturası bulunmayan bir ürünle ilgili işlem başlatılması mümkün dedğildir. Bu bilgiler daha önce müşterimizle paylaşılmıştır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön